Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem volt még sosem kapcsolatom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még sosem kapcsolatom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Próbáltam már ismerkedni eleinte neten csak sajnos nem jutottunk előre.


Mivel kicsit félénk/zárkózottabb vagyok ezért interneten egyszerűbb lenne a dolog.


Viszont ezek a társkereső nem nekem valóak, egyrészt a korom miatt másrészt pedig alapból nem az én világom.


Szóval kicsit tanácstalan vagyok, ezért fordultam hozzátok. 😄


Bármilyen tanácsot szívesen meghallagtok, akár azt, hogy hogyan vehetném a bátorságot a személyes ismerkedéshez vagy valami fórumot vagy nem tudom.... Bármit😅


16/L



2020. febr. 1. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
S itt miért nem válaszolsz, ha ír valaki neked?
2020. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Bárhol tudsz találni olyan embert akivel jól ki tudsz jönni. Lent edzésen, játékban, facebookon, buliban, szakkörön, stb... Szerintem első szempont mindig a külső, s csak aztán a személyiség, de végül mindig az utóbbi dönt. Az ismerkedést is gyakorolni kell, de sosem szabad csak gyakorlás céljából ismerkedni, mert az nem fair. Vannak szempontok is, amiket tudatosan betanulhatsz és azok alapján tovább vinni a kapcsolatot. Mindig legyél határozott és ne félj nyomulósnak lenni se, semmi sem történik akkor ha végül nem jön össze. Tudasd a másikkal, hogy igenis érdekled, de ne is vidd túlzásba. Az emberek valamiért eldobják azt amit könnyen megkapnak, ezt tartsd észben. :)) Rengeteg minden van még amit le lehetne írni, de itt gyk-n nem kezdek el kurzust tartani ne haragudj😂😂 Sok sikert
2020. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is neten próbálkozok, bár én fiú vagyok, de megértelek.. A társkereső kuka, most ismertem meg onnan egy lányt, mindegyik ugyan olyan, akit találtam elvileg érdekeltem, de elolvassa amit írok és konkrétan rám sem szarik.. Nekem még neten is nehéz az ismerkedés néha.. :D Az a baj hogy itt még jobban elszórakoznak... Ha szeretnél beszélgetni vagy tanácsot kérni akkor írj nyugodtan, már ha komoly kapcsolatot akarsz, mert akkor sok mindenre érdemes figyelni.

19f

2020. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugyan így vagyok 😂😟
2020. febr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!