Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz lányok! Kivel és mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok! Kivel és mikor veszítenétek el szívesen? Hány éves partner lenne ideális számotokra?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok válaszára vagyok kíváncsi, akik már készen állnak rá, szeretnének nővé válni, vágynak a szexre, csak eddig nem volt lehetőségük, nem találtak megfelelő, érett partnert, elmulasztottak korábbi alkalmat, vagy egyszerűen éppen most jutottak erre az elhatározásra és most épp nincs párjuk.

Van olyan, aki már elég érettnek tartja magát, de környezete szerint még túl fiatal hozzá?

Kort is írjatok a válaszotokban!



2020. febr. 7. 19:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
Már megint itt vagy? Ne itt próbálj már kislányokat befűzni az istenért.
2020. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%

Kedves kérdező! Szerintem nem ettől válik bárki is nővé inkább fejben dől el, hogy még kislányként gondolkozol vagy felelősségteljes nő vagy a sexnek ehez semmi köze szerintem.


Na de a kérdésre válaszolva igen én már szeretnék sexelni de nincs barátom az utóbbi időben se volt miota erre késznek érzem magam. Amikor utoljára volt olyan fiu aki ennyire közel állt hozzám még túl fiatal voltam. Szóval igazából mostanában nem volt hozzá megfelelő partnerem.

Én személy szerint arra vágyom, hogy a fiú is szűz legyen velem egyidős vagy nagyjából mert szerintem ez is jobban összekötnek minket, hogy örökké emlékeznénk, hogy jaa igen mi elsők voltunk egymásnak

2020. febr. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok lemaradt, hogy az sem baj ha nem így lesz de per pillanat erre vágyom.

17/l

2020. febr. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
20%

Kedves utolsó!


Ha két szűz bénázik, nem biztos, hogy olyan jó élmény lesz... Ha az egyik tapasztaltabb, akkor jobb élmény lehet a másiknak...

2020. febr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó: nem mindig az a lényeg hogy a legbombasztikusabb élmény legyen
2020. febr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%

#12

A számból vetted ki a szót.

Őszinte legyek, én is olyan fiúra vágyom/szeretnék, aki szűz és együtt fedezhetjük fel a szexet. Nekem ez fontos lenne, de nem emiatt utasítanék vissza egy fiút, ha már nem szűz.

A lényeg, hogy szeressem és szerelmes legyek belé,és ez legyen az ő részéről is.

2020. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Vanitas válasza:
75%
Én most 23 vagyok,körülbelül 17 évesen vesztettem el a szüzességem és az a tapasztalatom,hogy ennek túl nagy jelentősséget kerítenek.Ha ott az alkalom és érzed,hogy vágysz a szexre tedd meg,de persze védekezz.Nagy valószínűséggel nem az lesz a legjobb és nem is az utolsó szexed.Ó és valószínűleg az utolsó fiúd se,szóval az én véleményem az,hogy valahol el kell kezdeni.Nem kell túlspilázni.De ahogy gondolod úgy csinálod,ezek csak a személyes tapasztalataim.MInden jót kívánok.
2020. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!