Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van még remény rá?

Figyelt kérdés

Hol lehet még rendes, normális lányt találni? Mert nyilván vannak és ők nyilván nincsenek fenn társkeresőkön olyan számban, mint a másik véglet. Nem járnak el szórakozni olyan mértékben meg az ilyen kis apróságok viszont akkor mégis hogy lehetne velük ismerkedni? És igen, gondolom, hogy nem véletlen nincsenek fenn társkeresőn, mert valszeg nem igénylik a párkapcsolatot, de azért itt azt tapasztalni, hogy van jópár olyan kérdés, ahol ilyen kaliberű lányok tesznek fel kétségbeesett kérdéseket. (Mint most én :D)


Illetve miért lett az a norma, hogy általában a nagyobb darab, esetleg kicsit előnytelen arc szerkezetű lányok maradtak normálisak és a nagy átlagot, aki jobban néz ki, beszippantotta a gépszíj? Semmi önálló gondolat, vélemény, olyan tulajdonság, ami többnyire csak rá jellemző, helyette mind olyan viselkedésben és majdnem kinézetben is, mintha futószalagról gyártották volna őket.



2020. febr. 11. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Na már bocsánat de csak jo tanácsnak szánom.

Ha alapbol ugy gondolod a szep lányok üresek a normális lányok meg rondák akkor semmijen kapcsolatod nem lesz, ugyhogy mielőtt ismerkednél változtass a hozzá állásodon.

2020. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem üresek, egyformák.



De egyébként egy cáfolást megnéznék, mert így csak gyerekes belekötés abba, amit írtam.

2020. febr. 11. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Én normális lánynak vallom magam, és nem azért nem használok társkeresőt, mert nem igénylem a kapcsolatot. Sőt, örülnék neki. Viszont nem szeretek a neten ismerkedni. Élőben az igazi. Szórakozni se járok el, egyszerűen taszít. Én úgy szórakozok, hogy leülök olvasni. Szóval az ilyenektől ne várj sokat.


Magamból kiindulva a könyvtárban találkozhatsz normális lányokkal. Csak ne olyan helyen keresd, ahová az ilyen tömegemberek járnak. De ne külsőre próbáld meg beazonosítani, hogy normális-e valaki vagy sem. Persze nyílván ha nem látszik ki az arca a sminkből, és le sem veszi a szemét a mobilról, akkor nyílván nem a normálisabb fajta... De az, hogy csak a nagydarabb, ronda arcú lányok normálisak, az egyáltalán nem igaz. Ha tetszik valaki, szólítsd meg, aztán majd megtudod, milyen. Nincs vesztenivalód.

2020. febr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!