Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos lányok, valentin nap?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos lányok, valentin nap?

Figyelt kérdés

Ti örülnétek ha pont ezen a napon hívna el titeket valaki első randira? Akár úgy hogy csak ma beszéltetek először

Én teljesen magányos vagyok, és arra gondoltam ha ma találnék egy lányt aki elfogad engem, aki tényleg hűségre és szeretetre vágyik, ha valami furcsa oknál fogva ma tényleg beszélnék egy ilyen lánnyal, elhívnám :D Sajnos csak feltételes mód, mivel nem nagyon találok olyan lányt aki ne egy macsó srácot keresne, én pedig nem vagyok olyan "menő" mint a többi srác. És csakis hűséges kapcsolat érdekel szóval.. De úgy az ötlet milyen?


2020. febr. 14. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Mese habbal. De jó lenne...
2020. febr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Valószínűleg meglepődnék, de nemcsak a Valentin nap miatt. :D Ha szimpatikus a srác én belemennék. :) 17/L
2020. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mese igen, sajnos nekem is :D Az a baj hogy nem találok olyan lányt aki hibáimmal együtt elfogadna és szeretne, főleg olyat aki hűséges.. A pesti lányokat meg főleg nem kell bemutatnom szerintem :D
2020. febr. 14. 16:01
 4/11 anonim válasza:
71%

Péntek van...a válaszold alapján budapesti vagy.

Indulj meg az éjszakába :D

2020. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Háááát.. Sose buliztam és nem is akarok :D Nem vagyok az a fajta, és tudom hogy a kérdésem alapján nem úgy tűnik, de nyomulós se vagyok.. Inkább egy visszahúzódó típusnak mondanám magam, nincsenek barátaim stb, csak egy barátnőt szeretnék, attól tényleg boldog lennék ha kiállna mellettem valaki és vissza kapnám azt a hűséget amit eddig mindig adtam de sose kaptam.. A bulizás stb nekem nem okozna örömet, annál inkább okozna az ha lenne aki elfogad megölel és szeret :D Csak a kérdés kicsit furcsára sikerült na
2020. febr. 14. 16:14
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Na azért pesten is vannak nagyon aranyos lányok. :D
2020. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajna nekem más tapasztalat.. Aki normálisnak TŰNIK fiúval az oldalán megy, a többi mind haspóló, cicanaci..
2020. febr. 14. 16:45
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

EGyébként ez nem igaz, hogy a lányoknak a "menő" csávók kellenek. Mindenki szerint a lányok csak a páwákra hajtanak, pedig ez nem igaz.

A nők többsége a magabiztosságra vágyik. ÉS mivel nagyrészt a két végleg van jelen (persze itt túloztam kicsit), az egoval teli és az önbizalomhiányos srác, emiatt egyértelműen nem az utóbbit fogják választani.


Egyébként azt, hogy hűséges lesz e a kapcsolatod nem tudod megmondani, úgyhogy ne úgy szólíts le egy lányt, hogy szia hűséges kapcsolatot keresek XDD


EGyébként a legtöbb lány ha leszólítják, és nem ezekkel a találó, de mégsem túl hasznos szövegekkel, meg nem is vagy túl nyomulós, akkor biztosan örül neki. Persze előtte próbálj szemezni vele.

Én is 3 hónapig szemeztem kb egy lánnyal buszon, majd leszólítottam. Beszélgettünk, elkértem a nevét, bejelöltem facen majd elmentünk randizni.

De ugyanígy bárkit leszólíthatsz a suliban is, hogy ne az utcán történjen. Mert azért ha van köztetek valami közös (iskola esetében az épület ugye) akkor már azzal is több esélyed van, hogy pozitív visszajelzést kapj.


Legtöbbször amúgy amiatt nem mernek sokan leszólítani egy lányt, mert túlgondolják. Velem is ezt volt nagyon sokáig. EZt vagy kifogod nőni, vagy ha gyorsabb megoldást szeretnél, erre léteznek praktikák, hogy hogyan legyél kommunakatívabb, magabiztosabb és karizmatikusabb.

Akartam erre egyébként egy kurzusos weboldalt csinálni, csak sajnos nem jött elég érdeklődő. A saját korosztályomnak, azaz a tiniknek szerettem volna segíteni, hogy hogyan találják fel magukat az életben és hogyan növeljék a magabiztosságukat

2020. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, a macsóság alatt a magabiztosságra is céloztam.. A legtöbb lánynak az kell, én nem vagyok magabiztos. Olyat keresek aki így is elfogad.. Aki kettesbe akar lenni, és szeretni egymást, nem pedig ilyen kis részleteken múljon már egy kapcsolat, olyan lány meg nekem nem kell :P
2020. febr. 14. 18:29
 10/11 Stark2000 ***** válasza:

Valentin napon mindenki számít arra, hogy kap virágot, elhívják valahova, stb. Inkább adj egy virágot a kiszemeltednek pár nappal később, hidd el, sokkal váratlanabb, és nagyobb örömöt okoz. :D

(Ha már szó volt az első randikról.)

2020. febr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!