Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ki utálja még a Valentin...

Ki utálja még a Valentin napot? Lehet jönni sírni.23 éve magányos férfi.

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jöttem sírni. 14 éve magányos nő.

Én nem utálom a Valentin napot, csak olyan nekem mint Stevie Wondernak a láthatatlan ember. Nem oszt nem szoroz...

2014. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vasárnap szakítottam a barátnőmmel..de nem utálom a valentinnapot,csak minden pénteken találkoztunk és most ez így duplán szar:/
2014. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem utálom a Valentin napot. Nekem igazából ugyanolyan ez a nap, mint a többi. Csináltam a dolgom, most pedig pihenek, mert elég fárasztó hetem volt.


Nem fogok rinyálni, sírni, meg semmi. Aki szerelmes, kívánom, hogy legyen szép napja. Mellesleg nekem is nagyon szép napom volt, attól függetlenül, hogy nincs párom.

19/L

2014. febr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
11%
utálom! mert ez a nap csak kiközösíti azokat, akik egyedül vannak. lenéznek minket, egyedülieket.
2014. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!