Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyon csunya vagyok soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon csunya vagyok soha nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Lányok kérhetek véleményt? Tényleg ronda vagyok?

Sokan rám rakták ezt a jelzőt hogy csunya vagyok. Pánikbeteg és depressziós is lettem.


Lányok ha küldök képet, írnátok véleményt őszintén?


Irjátok meg melyik megyéből valóak vagytok, mert nem akarom hogy ismerősök is lássanak.


22F



2020. febr. 16. 01:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Szia! Nekem elküldheted nyugodtan! :) pest megyéből vagyok, a nevem miatt meg majd ne lepődj meg 😅!

De mielőtt elküldenéd, azt le lehet szögezni, ha tényleg ronda vagy (màrpedig ilyen nincs, mindenki szèp, csak mindenki máshogy), akkor a jó belső tulajdonságaid felváltják a külső rosszakat!

2020. febr. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nekem is küldheted! :D


Pest

2020. febr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is küldheted,de biztos nem vagy csúnya,a szépség relatív amúgyis.Én Csongrád megyei vagyok.
2020. febr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Küldhetsz képet.

Senki sem ronda. Csak mindenki mást lát szépnek. Pest.

2020. febr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Barackoshányás ***** válasza:
Én is Pest
2020. febr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szia ide is kuldhetsz én Erdélyben lakom.
2020. febr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Küldheted, én is Pest megyei vagyok.
2020. febr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Küldheted.

19/L, Pest

2020. febr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Küldheted. De nem minden a külső, biztos találkozol majd olyannal, akinek a belső számít. És mindenki mást talál szépnek, pár ember véleményére nem lehet építeni.


Győr-Moson-Sopron

2020. febr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szia. szlovákiából vagyok küldhetsz képet, 31év ha ez számít.

Egyébként ha magunkat nem tekintjük szépnek akkor az lehet a megoldás, hogy hasonló paraméterü emberkék között kell keresni a szerelmet. Mindkét nemből vannak, szebbek, magasabbak, kövérebbek, stb.

2020. febr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!