Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám elfogadni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfogadni, hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
19 évesen még nem volt barátnőm és szeretnék már egyet, de olyan csúnya vagyok, hogy szerintem sosem lesz.
2020. febr. 13. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
senkit nem érdekel a csúnya vagy,örülj hogy nem hallod vissza másoktól :D
2020. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
legyél nagyon boldog hogy másra nem volt nagy hatással a csúnyaságod. a szerencsésebbek csak nem találnak párt, a szerencsétlenebbek visszacsinálhatatlan mentális traumában részesülnek a másságuk miatt
2020. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A csúnyaságon amit tudsz, javíts, amin nem tudsz, úgy maradt. Amin viszont feltétlenül javítanod kell, az az önbizalmad. Ne hagyd, hogy a csúnyaság ezt is megtépázza. Ui. csúnya fiúknak simán lehet barátnőjük - nem egy példát láttam -, azonban a férfi vonzerőben az önbizalom az nélkülözhetetlen összetevő. Anélkül tuti nem lesz barátnőd.


Nézd meg Nic Vujicic-t. (Ő az, akinek nincs se karja, se lába.) Majd lefordultam a székről a nevetéstől, mikor a legkomolyabb arccal arról beszélt egy tornateremnyi tini lánynak, hogy ő azért nem szexelt még soha, mert várja azt az egy lányt, aki a felesége lesz. Nem tudja,mikor és ki lesz az, de hiszi, hogy már úton van. Na akkor koppantam, mikor megtudtam, hogy pár év múlva lett egy csinos felesége,és ma már négygyerekes családapa.


Nem az számít, hogy hogy nézel ki (persze ne hanyagold el magad), hanem hogy el tudod -e hinni, hogy persze, neked lehet barátnőd.

2020. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Itt nem a kinézettel van probléma, nyilván hátrány ha valaki nem helyes/szép, de nekem is vannak haverjaim akik tudják is magukról hogy csúnyák (nem bántásból és nem szokta senki felhánytorgatni nekik) és van barátnőjük, önbizalmuk, szeretnek élni vannak terveik és egyáltalán nem érdekli őket hogyan is néznek ki. Ahhoz hogy barátnőd legyen, nyilván legyél igényes de nem az a lényeg hogy te legyél a leghelyesebb ahhoz hogy akár legyen egy szép barátnőd. Ha tegyük fel lenne önbizalmad, jó dumád, nem lennél félős, sokat lennél társaságban ilyen problémád BIZTOS hogy nem lenne.

UI: haveromnak 10/10-es kinézetű nagyon kedves barátnője van 3 éve úgy hogy konkrétan poénnak veszi azt hogy ő saját állítása szerint rusnya, ettől még jókedvű és ugyan úgy él mint bármelyik helyes srác vagy jobban. Nehogy azt hidd hogy egy kapcsolat kialakulásához csak a kinézet számít, lehet támadni a lányokat de nem az ő hibájuk, sőt nem is hiba hogy olyan fiút/férfit keresnek maguk mellé aki magabiztos, lehetőleg értelmes, és humoros. A kinézet is számít, sőt valaki lehet szóba se fog állni veled ha csúnya vagy de nem vesztesz vele semmit, találsz olyat aki jobb náluk csak a többi dolognak próbálj meg legalább részben megfelelni.

2020. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!