Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyon csunya vagyok soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon csunya vagyok soha nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Lányok kérhetek véleményt? Tényleg ronda vagyok?

Sokan rám rakták ezt a jelzőt hogy csunya vagyok. Pánikbeteg és depressziós is lettem.


Lányok ha küldök képet, írnátok véleményt őszintén?


Irjátok meg melyik megyéből valóak vagytok, mert nem akarom hogy ismerősök is lássanak.


22F



2020. febr. 16. 01:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
7%
Sajnos nem. És remélem, még nem késő, de ne küldj itt képet a lányoknak! Csak azért kérik, hogy röhögjenek rajtad, rosszabb esetben ki is rakják valahova.
2020. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%
11-es... vannak itt is normális lànyok... nekem pl eszembe se jutott kiröhögni, vagy kitenni valahova...
2020. febr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy csak azért, mert valaki nem olyan szép, még nem lesz senkije. Zsák a foltját, mindenki talál majd párt.

Objektívan nézve a barátnőm pasija se egy görög félisten, mégis együtt vannak, és elmondani nem tudom mennyire szeretik egymást. Annyira édesek. Pedig a fiú is mindig úgy állt hozzá, hogy ő milyen ronda, meg hogy sose lesz senkije.


18L, Budapest

2020. febr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
#11 Ezek egy frusztrált és gyenge ember szavai. Attól még, hogy te egy nagy lúzer vagy, másoknak simán lehet kapcsolata a kinézetük ellenére is.
2020. febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
63%

Battya, fiú vagyok, de küldheted ha gondolod. Hidd el nem azon múlik ki hogy nez ki.

Fontosabb, hogy legyen egészséges magabiztossagod, legyenek céljaid, és legyél minimalisan mibdenben tájékozott.

2020. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
nekem küldhetsz. Pest megye 22L
2020. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

# 11.

Lehet, hogy vannak ilyenek is, de sokra nem mennek vele.

Én pl bárkinek küldtem képet, csak olyat küldtem ami mondjuk ki van rakja nyilvános profilképnek is valahová.


Gyakorlatilag le is lophatta, ha felhasználja valahová, és simán letagadom, hogy küldtem neki.

2020. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Akkor véleményezném a képet itt nyilvánosan, hogy mindenki olvashassa (azok is akik nem kaptak képet).


Az én szememben messze vagy a csúnyától és a rondától, hidd el az nem itt kezdődik.

Nincs "modell baba" arcod, de nem is kell, átlagos külsővel rendelkezel.


Amin javíthatsz szerintem az a hajviseleted, (nekem nem jön be ez ami a képen van a középen meghagyott kefe sörény hajviselet, viszont ez csak egyéni izlés.

Lehet divatos, de ami a gondot jelentheti ezáltal, hogy körbe kopasz vagy, nagy figyelmet kapnak a kissé elálló fülek. Ha lenne ott is hajad, ez nem lenne annyira feltűnő.

Amivel persze nincs semmi gond, akinek szimpi lesz a stílusod, nem fogja érdekelni a füled.

Ezt tapasztalatból mondom mert van az ismerősi körömben ilyen fickó akinek eláll a füle de a haja miatt észre sem venni, sőt nem is tudtam volna, ha nem látok róla rövidhajas ballagási fotót.


Valamint ne használd ezt a photoshopolt képet csajozásra, meg úgy sehol profilképnek sem mert gázos. Hiába van fekete fehérbe rakva, de nagyon látszik hogy PS el van odarakva az öltözék. Hitelét veszti így az egész.


A személyiségedet egy kép alapján sajna nem tudom megítélni, de a csajozásnál az lesz a befutó, ismerkedj bátran.

Sz.rd le azokat akik rondáznak, valszeg látják rajtad, hogy ezzel fel tudnak húzni és direkt csinálják.

Tipikus azok ha van sapka azért ha nincs akkor azért szólnak be.

2020. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Igen küldhetsz.Debrecen. Lány😇
2020. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!