Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit tegyek és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek és kinek van igaza ebben?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy fiú, aki 1 éve az évfolyamtársam. Egy busszal megyünk általában hazafele, mert egy városban lakunk, de nem egy helyen. Ő hamarabb leszáll, mint én. Kb. 2 hónapja tetszik nekem. Nem vagyok belé szerelmes, csak tetszik. Bejelöltem facebookon, de még nem jelölt vissza.

Elmondtam 2 osztálytársamnak, hogy tetszik, ők állandóan mondják, hogy mondjam el neki. De hogy mondjam el neki, hogy menjek oda hozzá, ha még köszönőviszonyban sem vagyunk? Szia tetszel járnánk? Vagy hogy?


Ők ezt nem értik meg. És ők sem mentek még oda egy fiúhoz sem. Nem is mernének.


Ti mit tennétek ebben a helyzetben?



2020. febr. 21. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Odamennek hozzá simán beszélgetni.
2020. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy nem tudja a neved és régi/nem jól felismerhető kép van kint rólad? Lehet ezért nem jelölt vissza. Vagy nem vagy neki szimpatikus.
2020. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nos... a kb két héttel ezelőtti énem biztos azt mondta volna hogy ne menj oda hozzá

de mivel ez két héttel ezelőtt lett volna így azt mondom:

menj oda hozzá beszélgetni, nem kell egyből szerelmet vallani

de próbálj meg valami témát felhozni és majd úgyis kiderül hogy lehet-e kölcsönös a szimpátia

ha nem akkor is legalább megpróbáltad, sokat ad az embernek pusztán az, hogy ÚRISTEN MEGTETTEM!

bátorság kell hozzá és menni fog

drukkolok!

17/l

2020. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!