Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem kezdeményezek fiúként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kezdeményezek fiúként egyedül halok meg?

Figyelt kérdés
Nyilván túlzás a kérdés de valahogy hamar megunom hogy tinderen fb-n vagy instán ismerkedjek vagy hogy én erőltessek egy beszélgetést mert én akarok valamit de a másik meg 1 szavas válaszokkal "kioffol" (a környékemen senki nem szereti azokat amiket én ((anime,kosár)) szóval ezért nem is próbálkozok azzal ha valaki ezzel jönne)

2020. febr. 24. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Hát amilyen válogatósak nagy igényűek hisztisek es semmi kitartás nincs bennük igen van rá esély nemis kevés.
2020. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Stark2000 ***** válasza:
100%
Ha valamit erőltetni kell, én eleve hagyni szoktam. Esetleg ilyen 2-3 alkalmat adok a dolognak, ha utána is 1 szavas válaszokat ad, érdektelen, akkor inkább tovább állok. Szerintem fölösleges egymás idejét pazarolni, ha a másiknak ilyen a hozzáállása.
2020. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen én se szoktam erőltetni túlságosan pont azért mert annak nincs értelme de hátha csak egy kis lökés kell viszont már oda jutottam hogy nekem kell a lökés xD
2020. febr. 24. 18:40
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Akkor mi lenne ha egy időre abba hagynád? És mondjuk magadra fordítanád az idődet, utána pedig megújult erővel berobbannál? Én is most ezt tervezem, mármint csak a magamra fordítós részt. :D

18L

2020. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem!

Tlálkozpl majd olyannal, aki kezdeményez.

2020. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4

Túl sok időt töltök magammal már az a baj (nem rosszra gondolni)

2020. febr. 24. 19:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Szard már le. Féltek egyedül lenni? Nemgáz a szingliség inkább erős független emberre vall. A kaniságot vezesd le sportba recskázásba
2020. febr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Igen félek képzeld el xD
2020. febr. 24. 19:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel igen.
2020. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Meghát elvárás hogy a fiú kezdeményezzen xD
2020. febr. 24. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!