Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen lány nektek szimpati...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen lány nektek szimpatikus lenne?

Figyelt kérdés

Alapvetően én egy csendesebb típus vagyok, de ha számomra jó társaságban vagyok akkor viszonylag könnyebben feloldódom.

Általában úgy állok minden emberhez hozzá ahogy éppen ő hozzám, de rosszabb napjaimon sajnos hajlamos vagyok kicsit bunkóbb lenni vagy ilyesmi bár igyekszem ezen változtatni és nem éreztetni a másikkal, hogy rossz kedvem van. Nem szeretek ítélkezni, nem tartom magam felszínesnek. Van egy elég "sajátos" humorom, ami egyesek számára zavaró vagy rosszabb esetben sértő lehet, de azt próbálom csak azoknak megmutatni akik értik és partnerek benne. (ez igazából annyit tesz, hogy szeretek kicsit csipkelődni a másikkal, olykor-olykor szarkasztikus is vagyok) persze igyekszem nem túlzásba esni és ha látom hogy az illető nagyon nem vevő rá akkor leállok.



Huh, így röviden ennyi ami eszembe jut magamról😂 csak arra lennék kíváncsi, hogy ezek a tulajdonságok nagyon taszítóak egy fiú számára? Csak mert eddig még nem volt senkim és szeretném megtudni hogy a személyiségemmel lehet a gond vagy mással.


Kérlek legyetek őszinték, sokkal többre tartom ha megmondják nekem a negatív véleményt minthogyha csak azért mondanak pozitívat mert úgy gondolják azt akarom hallani. 😃



2020. márc. 14. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Ezek alapján nekem szimpatikus.
2020. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon szimpatikus. Szívesen megismernélek jobban.
2020. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Nekem így ennyi alapján eléggé szimpi vagy. Meg kíváncsi lennék a humorodra is :)
2020. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! 😊
2020. márc. 14. 21:06
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem aranyos lehet. Belsőtől függ, tehát ha értem a viccet, belsőre elfogadsz, szeretsz, hűséges vagy nem hagyod el nem csalod meg a másikat, akkor szinte 100% hogy tudnék veled lenni, de belsőre jobban meg kell ismerni hozzá.
2020. márc. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel őszinte véleményt kértél, ezért a saját véleményem szerint fogok válaszolni. A szarkasztikusság meg sajátos humor nem minden srácnál vevő, pláne, ha ismerkedős/alakulgatós fázisban vagytok, mert ebből pont az ellenkezőjét veszik le a legtöbben. Így tanácsos előre tisztázni, hogy neked ilyen a humorod, mert sok félreértés lehet belőle. A csendes típus nálam inkább hátrány, mint előny. Aki megtudja találni az aranyközéputat, az kapásból nagyobb előnnyel indul, ugyanis, aki csendes típus, annál tömör, rövid válaszok a jellemzőek. Ez megint nem nagy előny egy ismerkedésnél, mert egyoldalúnak tűnik a másik oldalról, plusz hamara túl lesztek a kérdéseken, ami miatt lehet kínos csend, nem is kevés.

A bunkózás, "nem ítélkezek", és még a szarkasztikus humor is mostanában tipikus tinicsajszi tulajdonságok, így nem sok egyediséget véltem felfedezni ebben. Ha rejlik több is a belsődben, mint az alap divat dolgok, akkor nyilván nem lesz taszító, de engem nem fognál meg, mert ennyiből pont olyannak tűnsz, mint a második vagy harmadik csaj, akikkel beszél az ember.

2020. márc. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
alapvetően igen, a szarkazmus nem tetszik, de ha szép a cicid, akkor az bőven ellensúlyozná
2020. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!