Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van kevés dohányos lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kevés dohányos lány?

Figyelt kérdés

Én egy dohányos fiú vagyok és dohányos szép lányokat keresek, de azt vettem észre, hogy kevesebb van belőlük, mint 3-4 évvel ezelőtt, akkor még nem voltam ennyire érett, mint most ezért oda sem mentem hozzájuk.

Most meg odamegyek, cigizek velük, valamelyik a nevét is megmondja és rájöttem jó velük lenni, cigizni és beszélgetni csak bejött a koronavírus és azóta egy dohányos lánnyal sem találkoztam.


2020. márc. 15. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Akkor jobb ha felkészülsz, mert a virus a tüdőre megy, tehát a dohányosok különös veszélynek vannak kitéve.
2020. márc. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ilyet még az életben nem hallottam, hogy valaki kifejezetten dohányos lányokat keres. Lehet egyébként, hogy otthon vannak, mivel nem lehet 100 főnél nagyobb bulikat tartani. :D
2020. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Lehet rájöttek, hogy a koronavírus és a dohányzás egyszerre túl nagy kockázat a tüdejüknek.
2020. márc. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 lehet igazad van, kár értük.
2020. márc. 15. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"akkor még nem voltam ennyira érett"

Miért, most mennyi vagy? 15?

2020. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Javaslom te se szennyezd ennyit a környezetünket, köszönjük.
2020. márc. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük Emese
2020. márc. 16. 06:47
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Örülök, hogy segíthettem.
2020. márc. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!