Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel keltsem fel egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel keltsem fel egy lány érdeklődését és hogyan érjem el azt hogy magától írjon rám?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon kedves, okos és nem utoljára nagyon szép is. Már írtam neki egyszer, de én kezdtem és én is fejeztem be, a beszélgetést. DE tudom hogy érdeklődik irántam mert egyszer nagyon hosszan beszélgettünk, úgy hogy ő is kérdezett és én is őt. Nagyon tetszik nekem és szerintem engem is helyesnek tart. Nem túl régóta ismerem, de szerintem van valami köztünk, lehet hogy nem szerelem, de minimum barátság. Hogy keltsem fel az érdeklődését? Hogy érjem el hogy gondoljon rám és hogy írjon magától?

2020. ápr. 10. 12:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi! :-) Remélem hamarosan már szerelmesek leszünk. :-) Írok majd neki akkor.
2020. ápr. 10. 15:28
 12/13 anonim ***** válasza:
Bókolj neki dicsérd az illatát, ruháját, hogy milyen jól áll neki. Hívd el valahova mert szereted a hangját hallani ha szereti az édességet akkor cukrászda olyan helyre hívd amit szeret.
2020. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Már megint valaki aki nem olvasta el a válaszaim és a leírásom. De mégegyszer elmondom. Az egész ország közöttünk van, gyakorlatilag a leghosszabb részén kellene átmenni az országnak. Direkt nem írok távolságot és semmit ami elmondana bármit rólam vagy róla, hogy ne lehessen beazonosítani.
2020. ápr. 11. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!