Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a ronda és primitív...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a ronda és primitív lányoknak tetszek (nekik sem mindnek) és a szép, kedves, okos lányok miért mennek el mellettem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajátos stílusom van, azaz egyéniesen öltözöm és egyaránt vagányan vagy ha olyan a hely akkor udvariasan. Nem vagyok egy Pumped Gabo testalkatú, nem is vagyok Molnár Krisztián, de nem is Nefelejcs Gergő előtt vagyok a soványsági létrán. A legtöbbek szerint egy pont jó testalkatom van. Jó tanuló voltam, mindig is, soha nem volt ilyennel problémám és sokszor tanulok plusz dolgokat is ami érdekel, vagy amit hasznosnak tartok és sokat foglalkozom a karieremmel és fontos a jövőm (mindenhova értve). Mindig is jószívű és szociális ember voltam, mindig megkaptam a "pap bácsi" és az "ügyvéd úr" gúnynevet a baráti körömben viccelődés kövben, mert mindenkit megértettem és mindenkit elfogadtam és ha tudtam segítettem rajt, legyen az akármilyen probléma, ami gyötörte és kiálltam a barátaim és az emberek mellett. Udvarias vagyok, a lányokra nézve és úgy általában mindenkivel. Nem tudom miért van ez. Utoljára egy eléggé autistán viselkedő (nem az csak hülyéskedő) csaj szeretett belém és ha már a belső elviselhetetlen, a külső sem javította, sőt rontotta. Miért van az hogy soha nem figyelt fel rám egyetlen lány sem, aki értelmes és szép lett volna? Vagyis, igen felnézett, csak azt a második beszélgetés alatt elkú**am vagy nem kellek neki. :-( Félek a visszautasítástól és ha bepróbálkozok, akkor nem tudok önmagam lenni, mert görcsölök. Köszönöm szépen, előre is a normális válaszokat!

2020. máj. 4. 20:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
79%-osnak köszönöm! :-) De nem tudom, hogy mi kell egy lánynak és hogy mi az ami szimpi nekik. Nyilván nem pöttyös nyakkendőben, zokniban és papucsban flangálok. Szabyestéhez hasonló hajam van, csak egy kicsit jobban fel van nyírva és középen 1-2 cm-vel hosszabb, de nem hosszú. A ruhából átlagos, de az ingeket még szeretem. Mindig mindenhez azt adom, ami aktuális. Attól függ hol vagyok, pl. suliban merevebb és alázatosabb vagyok, DE nem papucs vagyok, ki állok az igazamért. Haveri körben lazább vagyok. Utcán meg átlagosan.
2020. máj. 4. 22:02
 12/13 anonim válasza:
Tudom... Már késő, DE a kedvesség nem mindig előny! Egy adott közegben taplónak kell tünni (ilyen udvarias taplóság), mert az az (okos) lányok részének AKÁR imponálhat is (de négy szem közt legyél velük udvarias)! A leírtak alapján adsz a küllemedre ami + pont is lehet, HA nem csak neked tetszik! Egy beszélgetést ne azzal kezd hogy mindent kiplyetkálsz magadról (legyen egy képzeletbeli maszk rajtad {remélem érted}), eleinte olvadj be a kívánt közegbe, majd később bontakozz ki! (Nem Rasszizmus) DE ilyen esetben a bőrszín is számít! A kiegészítőkből sosem elég (óra,karperec {határral})! ha megteheted
2020. jún. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Igen, próbálok adni a küllememre. Hasznos válasz! Na, az nem megy és soha nem net, mindig a kedvesebb voltam, soha nem voltam cinikus és tapló sem. Próbálom tisztelni őket és udvariasan viselkedni velük. Nem vagyok cigány, fehér bőröm van, nem is szeretekkőbarnára barnulni, ha megfog egy kicsit nem zavar, de nem szolizom és nem is napozom.
2020. jún. 2. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!