Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írjak rá lányokra pl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá lányokra pl Instagrammon?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányoktól kérdezném ezt. Tudom, ez a netes ismerkedés nem a legjobb, de mégiscsak a 21. század gyermekei vagyunk. Nem mellesleg van egy bizonyos vírus ami tovább ront az ismerkedés lehetőségein a valóéletben. Tehát mit írjak elsőre? Ugye ez a szia, mizu vagy hű de szép vagy szövegek és társaik kilőve. Elsősorban storyra válaszolnék. De lehet akár ez egy friss kép is.
2020. máj. 9. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én szeretem, ha valami kreatívabbat válaszol akár egy sztorimra vagy posztra. Ne csak annyi, hogy reagál egy szivecskés emojival, és ne is annyit, hogy de szép! vagy hasonló. Inkább valami saját tapasztalatot füzz hozzá. Ha pl kiteszi, hogy egy könyvet olvas, kérdezz rá, hogy mit olvas, mert éppen valami izgalamasat keresel. Ha egy tájat rak ki, írd, hgy de gyönyörű, hol van, mert biztosan elméssz oda. Ha egy szelfie, akkor dicsérd meg mondjuk a haját, vagy amit éppen szépnek látsz rajta, de ne csak annyi legyen, hogy deszépvagy.

Ez egyébként attól is függ, miket szokott kirakni. Szinte mindenre lehet válaszolni jól:))

18L

2020. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3%
inkább sehogy
2020. máj. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Nézegesd a storyaikat, ha tudsz reagálj rá valahogy.Ha feltesznek képet akkor szivezd be, és amihez tudsz kommentelj valamit.

Aztán ha egy ideig ezt csinálod (persze ne ess túlzásokba és ne mindenre reagálj) akkor utána ráírhatsz a lányra és megkérdezheted miújság vele, hogy van, stb...

2020. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg van-eladó kapája ( az mindig bejön)
2020. máj. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A sztorira ráírós ötletet támogatom.

Én is így jöttem össze a barátnőmmel. Kitett egy helyet, én meg elmondtam, mennyire király, meg hogy mi még ilyen hasonló király arrafelé (mert jártam már ott).

Egyáltalán nem azért írtam rá, hogy felszedjem, csupán gyakran válaszolok emberek sztorijára.

2020. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!