Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak csajozós tippjeitek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak csajozós tippjeitek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 22. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Legyél vagány, magabiztos, határozott, céltudatos, vicces, intelligens, gazdag, izmos, jó modorú, laza, figyelmes, érzéki és jó az ágyban! Kihagytam valamit???
2020. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Én őszintén utálom hogyha a srác csak rólam kérdez folyamatosan és ő nem hajlandó mondani semmit, persze, hagyni kell a másikat beszélni, de mikor már az egész életemet elmondtam, és nem tudok róla semmit, akkor kicsit el fogy a türelmem. Annyira érdeklődnek, hogy már olyan mintha nem is tennék.
2020. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
#2 Ez tényleg idegesítő, de ebben a lányok ugyanúgy sárosak, mert sokan nem tudnak értelmesen kommunikálni. Csak az a lényeg hogy magukról beszéljenek és ömlesszék ki amit lehet, utána meg jön a meglepődés hogy miért nem mond magáról a másik semmit, mikor közben semmilyen érdeklődést nem mutatok. Létezik egy nagyon egyszerű technika, a visszakérdezés, ezzel jól fenn lehet tartani egy beszélgetést és pattogtatni oda-vissza a labdát.
2020. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Odamész, ráteszed a vállára a kezét, előveszed a szexi nézésed és megkérdezed:

Szevasz, van nálatok terasz?

2020. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Tököm ki van a "nagy csajozós tipekkel".

Ne játszd meg magad, hanem legyél őszinte, és önmagadat add. Ha csak "trükközgetsz" a büdös életbe soha nem lesz egy normális kapcsolatod.

2020. máj. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 mancouso válasza:
100%
Vannak.
2020. máj. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
akkor dobjál meg párral kérlek
2020. máj. 28. 08:15
 8/10 xavarek válasza:
5-nek adok igazat teljes mértékben, nem értem miért lett lepontozva! Amúgy meg nem minden nő egyforma, kinek mi tetszik egy srácban.. önmagad légy ahogy az 5-ös írta , ne játszd meg magad teljesen felesleges, olyan légy amilyen vagy és ha bejösz neki úgy akkor nem kell színlelned amit megjátszottál -> szerintem ez tök gáz! ismertem olyat aki a gazdagot akarta megjátszani, sikerült 1 napig utána koldult a kollégáktól pénzt..
2020. máj. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 id. forgó csaba válasza:
A kérdés az , hogy mit szeretnél? 1 éjszakás kalandot, vagy feleséget (életed párját)?
2020. máj. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet tanítani. Vagy jön magától, vagy nem.

Légy önmagad.

2020. jún. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!