Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha eddig még soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha eddig még soha senki nem volt az életemben, és nagyon szégyellem?

Figyelt kérdés

Az osztályomból majdnem minden lánynak volt már fiúja, van akinek több is, van akinek kevesebb, van aki 1-2 hétig, van akinek már másfél éves kapcsolata van.

A probléma velem van, tudom. Nem járok el sehova, és nincs is nagyon igényem, hogy buliba menjek, vagy egy kicsit szórakozni, de úgy nem is lenne kivel elmennem. Nem vagyok valami szépség, se seggem, se mellem nincs. Engem soha nem dicsér senki, egy fiú sem próbált még felszedni engem soha.


Az osztálytársaim folyamatosan küldik, hogy melyik fiúval írkálnak és ki mit írt nekik, rám meg soha nem írt még senki, ha én írok, akkor elakad a beszélgetés mindig egy ponton. Az osztálytársaim folyton küldik az olyan mémeket, hogy pl.: az van odaírva, hogy "az exeim" és egy csomó kuka van ott. De nekem még exem se volt soha.

Ilyenkor mindig elszégyellem magam, és ahogy egyre jobban idősödök, egyre jobban érzem cikinek. Már sokan el is vesztették a szüzességüket, én meg még puszit sem kaptam egy fiútól sem, a családtagokon és rokonokon kívül. Szeretnék már valakihez tartozni és szeretnék már végre én is hozzászólni az ilyen témákhoz, de nem tudok, mivel nem volt még párkapcsolatom, és soha nem is lesz. Itt ismerkedni pedig nem szeretnék.



2020. jún. 2. 12:47
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
88%

#10

Ugye még te is iskolába jársz aranyom, mert ilyen hozzáállsa csak egy éretlen tininek van. Semmivel sem leszel több csak azért mert tetszel a fiúkna vagy volt egy tüsszentésnyi kapcsolatod. Elég szomorú hogy a magadba vetett hited, önbizalamad és az értékrended azon alapszik, hogy vonzónak tart e az ellenkező nem.

És igen képzeld, MAJD lesz kapcsolata 14-17 évesen még bőven ráér ideális esetben még sok év áll előtte nem valami 80 éves vénlány.

2020. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
76%

10es... aki maximum idegesítheti a kérdezőt, az inkább te vagy, elhiteted vele, hogy ő nem olyan jó, mint a többiek..

"Emellé szégyenérzet párosul, mert ő nem képes arra, amire a többi."

Miközben lehet jó, csak még nem áll készen.. nem kell azért leszólni


+Miért lenne ciki ha valakinek 21 évesen van? Inkább ne álljon készen és használja ki bármelyik személy, vagy inkább legyen érett és tudatos a kapcsolatban, akit nem használhat ki 1-1 srác 1-1 menetre (vagy hasonló)

2020. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
91%

Szóval Cink vagyok mert 21 évesen volt először barátom? Értem. 😂

Tudod mit? Akkor örülök, hogy cink vagyok. Büszke vagyok arra, hogy nem rohangáltam kapcsolatból, kapcsolatba, és van több tucat exem.

Furcsa, hogy senki nem tartotta 'cink'-nek. Szerintem még mindig megéri egy biztos kapcsolat, mint egy 1-2hetes hülyeség. Szóval boldogan leszek akkor 'cink'.

2020. jún. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
86%

13masnak:

Magabiztosság :D az a lényeg xdd


(12es)

2020. jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
88%
Kedves 10-es ne haragudj de ha egy k***át szeretnél a kérdezőből, akkor felőlem mind neki, hogy irigyekdjen az 1-2 hetes kapcsolatra. Egyébként pedig szerintem az a cink, hogy a kis 12, 13 kölykök már az utcán falják egymást, mert azt hiszik ettől menőbbek. Aztán meg sírnak, hogy összetört a szívűk. Szerintem ez a cink és nem az, hogy valaki vár és tesz egy normális kapcsolatért.
2020. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
86%
Ez is attól függ, kinek mi a lényeg. Szerintem ha a kérdező egy agyatlan p*csa szeretne lenni, minden buliban ott lenne, holott azt írta, nem jár el sehova. Tehát ebből én azt szűröm le, hogy normális kapcsolatot akar, amire igen, lehet, hogy nagyon sokat kell várnia. De most komolyan mondjuk neki azt, hogy legyél p*csa, és akkor majd talán lesz egyhetes kapcsolatod? :D Nem így működik.
2020. jún. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
86%

Ha van kedved beszélgetni valakivel erről, írj! :)

18/l

2020. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

"Jobb lenne, ha a fiúk csak "fel akarnának szedni", hogy aztán pár alkalom után eldobjanak, mint egy üdítős dobozt?"

Egy szóval nem mondtam, hogy az első fiú elé odavetném magam. Csak azért mégis zavar, hogy az osztálytársaimhoz odamennek, én rám meg rám se néznek.


"Nem szebb egy őszinte érzelmeken alapuló, komoly kapcsolat, mint az, hogy te leszel a sokadik lány egy fiú oldalán kis ideig, hogy aztán átadhasd a helyed valaki másnak?"

De ezt úgy mondod, mintha csak két véglet lenne. Nem bántásból, csak egy őszinte érzelmeken alapuló kapcsolat is tönkremehet seperc alatt. És attól, hogy valaki őszinte érzelmeken alapuló kapcsolatban van, még lehet a sokadik lány egy fiú oldalán.


"...aztán lehet, hogy találkozol egy szimpatikus fiúval."

Pont ez az, hogy a szimpatikus fiúknak nem én kellek.


"Ha csak gubbasztasz a sarokban, és keseregsz, hogy hol késik már a szőke herceg, azzal nem érsz el sokat."

De miért mit kellene csinálnom, ha egész életemben csak elutasítást kaptam a fiúktól? Próbáltam ismerkedni, de mindnek az lett a vége, hogy jól kiröhögtek, és a hátam mögött összesúgtak.


"Ezt szeretnéd? Hogy egy trófea legyél a fiúk szemében, nem pedig egy érző lény?"

Nem ezt szeretném, de még az is jobb lenne, mint az, hogy szégyenkezek.


"Nincs ezen mit szégyelni, más ütemben érünk és ez így van rendjén."

De ez az, hog, nem az érettségről szól, hanem a külsőről. Sajnos. Vannak a szépek és vannak a selejtek, én az utóbbihoz tartozom.


"Inkább azolnak a lányoknak kéne magukat szégyelni akik kukaként hivatkoznak az exeikre."

Téged azt hiszem, hogy még nem sértettek meg annyira, hogy kukaként gondolj valakire. Én is kukaként gondolok egy-két fiúra, akik megsértettek, igaz, nem is jártunk, meg semmi, de utálom őket, mert megaláztak.


"Hány éves vagy? Egyébként komolyan az egy-két hetes kapcsolatokra vagy irigy?"

16, igen olyan kapcsolatokra is irigy vagyok.



"Szerintem ha a kérdező egy agyatlan p*csa szeretne lenni, minden buliban ott lenne, holott azt írta, nem jár el sehova."

Nanana! Nehogy már azért ne legyek agyatlan pi.., mert nem járok bulizni. És nehogy már az legyen agyatlan pi.., aki minden buliban ott van. Az, hogy én nem járok, az egy dolog, mert nekem nincs rá igényem. Nem vagyok egy nagy bulizós típus. De attól, mert valaki eljár bulizni, még nem biztos, hogy agyatlan pi...


És ha még agyatlan pi... lennék, akkor se lenne kapcsolatom, mert attól, hogy valaki agyatlan pi..., attól még nem lesz szép.


És a 10-es jól mondta:

Ezzel a dumával, hogy várjak, nem nyugtattok meg. Az, hogy valaki vár saját akaratán kívül egy kapcsolatra, még nem jelenti azt, hogy utána minden happy. 22 évesen is átb..szhatják az embert, sőt még 40 évesen is.

Sajnálom, ha kioktatóan hat, csak leírom, amit gondolok. Erre gondolom az lesz a válasz, hogy: "Na látod ezért nincs barátod." De nem baj, én ezt megszoktam, nyugodtan írhatjátok.

2020. jún. 2. 17:47
 19/31 anonim ***** válasza:
86%
Bocsi, én csak kedvesen őszinte akartam lenni, de ha nincs rá igény, mit csináljak? :D Legyél megsértődve, mert kiállok melletted, igen.
2020. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
91%
Ezek szerint túlbecsültünk, és sokkal éretlenebb vagy, mint amilyennek elsőre lejött. Na, meg az önbecsülésed is valahol a béka feneke alatt lehet. De akkor jöjj össze bárkivel, ha neked az is megfelel, azért hogy elmondhasd, neked már volt valakid, meg mutogasd, hoyg mit írtok egymásnak. Te dolgod. De akkor utána valószínűleg majd az jön, hogy olyan pasit nem fogsz találni, aki komolyat szeretne tőled. Most komolyan azt kéne mondanunk, hogy de gáz, hogy 16 évesen sose volt barátod? Mondja már meg valaki, hogy attól mi lesz jobb.
2020. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!