Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért viselkedik így az ex...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így az ex barátom?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottunk a barátommal, mivel ő bejelentette, hogy már nem szeret többé. Jó is volt, hogy így döntött, hisz elég toxikussá vált az utóbbi időben a kapcsolatunk amit én csak a kettéválásunk után vettem észre.

Fiatalok vagyunk még (azért is van ebben a kategóriában a kérdés), de úgymond biztosak voltunk egymásban.. mármint tudtuk, hogy ez nem csak egy könnyed tini szerelem. Ehhez köthetően pedig én egyértelműen szerettem őt a veszekedéseink és a szakításunk ellenére is, még most is szeretem.. mivel egy ilyen mélységű kapcsolaton azért nem tudom magam túltenni egyik napról a másikra, és egyszerűen érzem, hogy a mi "történetünknek" nem itt van a vége.

Bizonyos okok miatt (egy társaságba járunk) néha napján találkoznunk kell. A szakításunk után 3-4 naponta azért írtunk egymásnak, hogy képbe legyünk a másikkal és majd, mikor újra egyszerre leszünk a barátainkkal minden okés legyen, ne legyen kerülgetés. Viszont ezek a beszélgetések, amik az első találkozás előtt történtek elég furcsák voltak ://

Mindig arról mesélt (és néha még most is mesél, pedig már majdnem teljesen megszakadt a kapcsolat közöttünk), hogy mennyit bulizik, milyen sokat iszik, milyen jól érzi magát és mennyi lánnyal kavar. Mindig, de mindig az orrom alá dörgöli a nőit, minden screenshot-on minimum 2 lány üzenete látszódik és mindig különböző neveket említ meg. Ezt pedig több okból sem tudom hova rakni.

Ha ő szakított velem miért ő akar felvágni a tökéletesnek beállított életével?

Miért csinálja ezt?

Miért akar féltékennyé tenni, hisz (még mindig) ő szakított velem?

Az utóbbi időben már annyira elegem lett belőle, hogy kéretlen tartalomba raktam messengeren a beszélgetésünket, és ha máshol ír rám akkor is szűkszavúan válaszolok.. nem értem, hogyha ő már nem szeret engem és már én is teljesen beletörődtem, hogy most kicsit kiéli az életét nélkülem, ahogy neki jól esik azt, akkor miért is akar bizonyítani bármit is?

Egyáltalán kinek akar bizonyítani, hisz én tényleg nem mutatom az érdeklődésemet, hisz nincs is nagyon..



2020. jún. 25. 22:44
 1/3 Thispain ***** válasza:
100%
Én akkor viselkednék hasonlóan, ha ovodás lennék, és mindenképp mutatni akarnám a másiknak, hogy nekem jó. A korából adódóan lehet emellett egy olyan oka is, hogy valójában nem elégedett.
2020. jún. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem szeret már, akkor egyetértek az elsővel.
2020. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hasonló módon szakítottam én is a barátommal. Ő akarta és vége is lett. Szenvedtem egy ideig, de megoldásként menekültem és mindig valakivel kavartam. Egy suliba járunk és a kollégiumban is találkozunk. A baj az hogy szakítottunk bámul és az osztálytársaimmal haverkodott össze. Én mondjuk semmibe veszem és tényleg ha a közelben van és olyan a téma hogy mizu a pasikkal, én elmondom. Nem érdekel a véleménye és boldog vagyok.

Szerintem ne foglalkozz vele. Tényleg mert nincs értelme.

2020. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!