Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem, és miért?

Figyelt kérdés
Eddig csak plátói szerelmeim voltak, azokat elég komolynak éreztem, erős érzelmeim voltak. Amikor egyszer a szerelem viszonzásra lelt, visszariadtam a kapcsolat elől. Pedig tényleg úgy éreztem, hogy szeretem a srácot. Aztán később egy másik sráccal össze akartam jönni egyik napról a másikra, (persze már ismertem, nem egy idegenről van szó) majd ez hirtelen elmúlt. Aztán egy baráti összejövetelen nagyon jól elvoltam egy barátommal, biztosan engedtem volna, hogy megcsókoljon, ha úgy alakul. Egy este alatt beléestem?Nagyon jól éreztem magam vele. Lehet hogy az egészben a megivott alkohol is közrejátszott? Miért van ennyi fellángolásom(?)? Amikor közben kapcsolatra is vágyom. Nem tudom mi van velem.

2020. júl. 11. 01:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ha fiatal vagy, nyilván az van a háttérben hogy még nem értél meg igazán egy kapcsolatra.

2020. júl. 11. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2020. júl. 11. 08:41
 3/14 anonim ***** válasza:
Túlságosan is keresed a szerelmet, mégha nem is fogod fel teljesen. Nem azokba az emberekbe vagy "szerelmes" hanem abba, hogy kimondhatod, hogy neked van kapcsolatod.. ez most nagyon furán hangzik, de nagyon sok barátnőm járt úgy, hogy egyáltalán nem volt szerelmes a srácba, akivel összejött inkább csak az tetszett neki, hogy van valakije és azt mondhatja, hogy szerelmes miközben nem is. :/
2020. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 NovaSenpai válasza:
16? hát akor értem mi a gondod még tul fiatal vagy!
2020. júl. 12. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen ez lehetséges, csak folyton látom a korosztályomat, sőt, fiatalabbakat is, hogy kapcsolatban vannak. (sokszor fél éve, egy éve, stb)
2020. júl. 12. 09:43
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet,ha nem befolyásolna az alkohol, mindent másképp látnál.
2020. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem mindenki van kapcsolatban. :D

Nem sokára 17 leszek és nekem pl még nem volt kapcsolatom (meg elég sok embernek még a baráti körömben), mert nem tartom annyira fontosnak jelenleg, inkább a legjobb barátaimmal töltöm az időt. Igaz nekem is néha "rosszul esik" (annyira azért nem xd), hogy látok másokat, ahogy szerelmesek stb. De inkább foglald le magad, tervezgesd a jövődet, vedd körül magad nagyon jó barátokkal (ne pedig ilyen fake friends-ekkel).

Majd egyszer lesz kapcsolatod, de akkor azért legyen mert szeretsz egy bizonyos fiút, ne pedig csak azért, hogy mutogasd mindenkinek, hogy most már neked is van.


Az alkohollal pedig okosan :D

2020. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ne úgy képzeljétek el, hogy lerészegedek, hanem csak egy kicsit iszok, azt sem gyakran. Sajnos ilyen fellángolások alkohol nélkül is gyakran jelentkeznek...

2020. júl. 12. 19:42
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A fellángolások sok mindenkit érintenek ebben a korban általában, egyszerűen csak próbáld meg ne felnagyítani őket.
2020. júl. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem 15-16 éves koromban voltak fellángolásaim...:D Valaki mindig volt, akibe szerelmes voltam. De csak fellángolások voltak, főleg este éreztem úgy, hogy na én ebbe a valakibe totál szerelmes vagyok, vele akarok lenni, stb. Aztán napközben elmúlt. Este megint előjött. K.. érdekes volt :D :D
2020. júl. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!