Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem, és miért?

Figyelt kérdés
Eddig csak plátói szerelmeim voltak, azokat elég komolynak éreztem, erős érzelmeim voltak. Amikor egyszer a szerelem viszonzásra lelt, visszariadtam a kapcsolat elől. Pedig tényleg úgy éreztem, hogy szeretem a srácot. Aztán később egy másik sráccal össze akartam jönni egyik napról a másikra, (persze már ismertem, nem egy idegenről van szó) majd ez hirtelen elmúlt. Aztán egy baráti összejövetelen nagyon jól elvoltam egy barátommal, biztosan engedtem volna, hogy megcsókoljon, ha úgy alakul. Egy este alatt beléestem?Nagyon jól éreztem magam vele. Lehet hogy az egészben a megivott alkohol is közrejátszott? Miért van ennyi fellángolásom(?)? Amikor közben kapcsolatra is vágyom. Nem tudom mi van velem.

2020. júl. 11. 01:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#10 igen velem is ez van!
2020. júl. 13. 20:26
 12/14 anonim ***** válasza:
Ki fogod nőni! :)
2020. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12 köszi a bíztatást! :)
2020. júl. 14. 20:27
 14/14 anonim ***** válasza:
Természetes, ne aggódj... Mondom velem is ez volt.😊
2020. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!