Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sehogy se talál rám a szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sehogy se talál rám a szerelem, és már nagyon későnek érzem, nagyon le vagyok csúszva?

Figyelt kérdés
17/L és még sosem csókolóztam sosem volt barátom és nyilván szűz vagyok. Nagyon cikinek érzem, másoknak ezek mind 15-16 évesen összejöttek.

2020. júl. 21. 22:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Majd térj vissza erre 5 év múlva, ha addig is szűz maradsz.

30F szűz

2020. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Én a házasságig szeretnék várni, tehát nem.. egyáltalán nem ciki vagy ilyenek. Ne a tömeget nézd, hanem hogy TE mit akarsz. :)


16/L

2020. júl. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a filozófiám a párkapcsolattal kapcsolatban mint a Mercedesnek ("Das Beste oder nichts") vagyis a legjobbat vagy semmit, csak azért, hogy legyen barátod ne legyen.

Ezt figyelembe véve nem vagy lecsúszva.

F18

2020. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
9%

#13


Így fiúként nem lesz soha senkid, ugye ezt felfogod? Azt a lehetőséget kell megfognod, ami éppen van.

2020. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%

Majd térjünk vissza 50(!) éves korodban erre a kérdésre.


Az is igaz, hogy a "régi világ"-ban már 30 évesen "vénlány"-nak számított egy Úrhölgy.


Bizonyos értelemben a 30. életév - karrier szempontjából - már "vízválasztó" - de hát mindkét nemnél fellelhető az életközepi válság.


A 30-asok, 40-esek és 50-esek érzékelhetik a "kiégett"-séget. Mind társadalmi pozíciójuk betöltésénél, mind a magánéletben.

2020. júl. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
13-as kösz
2020. júl. 30. 18:52
 17/25 anonim válasza:
100%
Epp, hogy a tobbi a gaz , hogy mar ennyi idos korukra nem szuzek. Semmirol nem vagy lemaradva, es te csinalod jo. Nem azert kell lenne majd valakivel, mert szegyelled, hogy neked meg nem volt barátod, vagy meg csak a kezedet sem fogtak meg huszon x evesen sem. Nem baj! Varj addig, amig tenyleg az nem jon, akit te szeretsz meg es o is voszont szeret, mintsem masok elvarasai miatt ( mert mar ennek is, annak is stb volt 10 eve is akar) valassz olyat, hogy utana megband. Baratnom 30 eves, sose csolokozott, sosem volt baratja es turelmes es buszke vagyok ra, hogy nem fdkudt le o sem mindenkivel csakhogy legyen neki is. SEMMIRŐL nem vagy lemaradva. Ne aggodj. :-)
2020. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm szépen
2020. okt. 27. 20:53
 19/25 anonim ***** válasza:
Én elmúltam 19 de még én se csókolóztam, és barátom se volt, ezért nyilvánvalóan szűz is vagyok még🤷🏽‍♀️ Hidd el nem vagy lemaradva. De szurkolok neked, hogy minél hamarabb találjon rád a szerelem!
2020. okt. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Gyere fel pestre, vállalj diákmunkát, bérelj szobát közösen diákokkal, egy hónap és már szűz se leszel...
2020. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!