Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sehogy se talál rám a szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sehogy se talál rám a szerelem, és már nagyon későnek érzem, nagyon le vagyok csúszva?

Figyelt kérdés
17/L és még sosem csókolóztam sosem volt barátom és nyilván szűz vagyok. Nagyon cikinek érzem, másoknak ezek mind 15-16 évesen összejöttek.

2020. júl. 21. 22:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem. Sok huszonéves lány van, aki nem csinált még semmit a másik nemmel (engem is beleértve). Mondjuk lemaradva le vagyok, de mutassatok egy életet, amiben minden úgy történt, ahogy tervezték.

22/L.

2020. okt. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, az első csókom azóta már összejött de nem olyan emberrel akivel utána kapcsolatba léptünk volna, de ez van. A szerelem azóta se talált meg, kezdem azt érezni egyedül pusztulok meg :(
2020. okt. 29. 20:36
 23/25 anonim ***** válasza:
40%

Még mindig 17 éves vagy? Esetleg JÚLIUS 21. A KÉRDÉS KIÍRÁSA ÓTA - sikerült betölteni a 18. életévet?


Szerintem NE AGGÓDJ - a "szerelem" nem annyira jó dolog minden esetben...


Ui: persze attól is függ, HOGYAN, MILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT TÖRTÉNT az a bizonyos első csók... munkahely? Iskola? Főnök, vagy tanár-diák viszony lett volna? Független ember legalább, vagy nős? Gyermek is van?

2020. okt. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
23/ Mit számít, 25 év múlva már emlékezni sem fog rá, max halványan, hogy "ja igen valahogy úgy lehetett".
2020. okt. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
76%

Folyamatkísérésre gondoltam. Hátha szeretne beszámolni a Vele Történtekről a Drága Kérdező...


Akár pozitív, akár negatív élmény éri. Hátha lesz belőle egy jó kis regényíró! (Az irodalmárok úgyis szinte "kihalófélben" vannak...)


23-as válaszoló voltam.

2020. okt. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!