Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fogszabályzó mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogszabályzó mennyire befolyásol ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
Nemsokára fogszabim lesz, S van bennem egy kis félelem hogy csúnya lesz vagy valami :((

2020. júl. 27. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Eddig csak egyszer láttam olyan lányt, aki visszataszító volt a fogszabályzója miatt.


Igaz neki alapból nagyon otromba szája volt.


Nem ezen fog múlni a dolog. Sokan annak is örülnek, ha egy akármilyen lány szóbaáll velük.

2020. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Emiatt ne aggódj szerintem.
2020. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
ezerszer megkérdezték, a hülyéket elriasztja, szóval csak szívességet tesz neked
2020. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Sztem cuki.

nalam plusz pont, ha rendberakja, apolja a fogát

2020. júl. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem aranyos, de igazából pont olyan a kérdés, mint anno, hogy bőrhibája van a könyökénél. Pont nem érdekel egyik sem társkeresés céljából
2020. júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Hát ha valakit ez elriaszt, azzal jobb nem ismerkedni, szóval ez segíteni fog neked kiszűrni....
2020. júl. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
ha szép az arcod meg jól nézel ki, akkor nagyon cuki tud lenni
2020. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Fogszabályzóval teljessen jól tudok csajozni tapasztalataim szerint nem zavarja őket 😃 16/F
2020. júl. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!