Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most velem van a baj ? Ennyir...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most velem van a baj ? Ennyire rossz a gondolkodasom? Vagy mi ?

Figyelt kérdés

Én sohasem szerettem szingli lenni egyszerűen mindig társat kerestem magam mellé

Most 16 éves vagyok fiú

És az lenne a fő kérdésem hogy

Tényleg jobb ha bele törődünk a maganyba? Merthogy majd jön az igazi? Akkor mivan ha nem jön?

Tényleg baj ha valakinek több 20-30 barátnője volt már de egyik sem bírta táplálni azokat az érzelmeket amiket ő adott?

Általában el dobtak ki hasznaltak meg ilyenek

Rengeteg barátnőm volt már es összesen 3 lánnyal szakítottam en de mindegyiknél nyomós ok volt rá...

Szóval...en ennyire el veszett vagyok hogy senkisem keres?

Vagy en teszem rosszul a dolgokat?



Tudom több kérdés van egybe foglalva de oly sok van próbáltam éreztetni mi az alap dolog ...



#szerelem #magány #kapcsolat #Társkeresésfiatalon
2020. aug. 1. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
16 évesen még nem jön. Majd 26 évesen fog.
2020. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jo persze eddig értem

Nem arra godnoltam hogy miért nem jön már az igazi

Rá ér

Csak egy normális barátnőt szeretnék

2020. aug. 1. 15:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatod mikor "jön".

#1 nem biztos. Szerintem te inkább egy olyan kapcsolatra gondolsz, ami tartós, házasság a vége. Az tényleg ritka a kérdező korában. Azonban egy normális barátnőre van esély.


Szerintem próbálj tovább ismerkedni, esetleg inkább kávézó, könyvtár jellegű helyen több értelmes lány megfordul, mint a szórakozóhelyeken.

Próbáld minél jobban megismerni, hogy jobban kiszűrhesd őket.

2020. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
ha 16 évesen rengeteg barátnőd van, akkor mi a panasz tárgya? Nekem 16 évesen 0 barátnőm volt.
2020. aug. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2 köszönöm

Igazából sohasem voltam még szórakozó helyen de ezentúl amint legközelebb lessz esélyem el megyek a városi könyvtárba Kecskeméten

Remélem tényleg ott találok normális lányt

2020. aug. 1. 17:06
 6/8 A kérdező kommentje:
#3 nem nem sok barátnőm van csak volt rengeteg de annyiraaa sokan ki haszbaltak hogy már szinte félek újra szerelmesnek lenni
2020. aug. 1. 17:06
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

1, Nincs olyan hogy igazi és nem is lesz


2, Ha 16 évesen már "rengeteg" barátnőd volt, az eléggé intő jel és azok a kapcsolatok amúgy olyanok is. Azért dobtak el annyiszor és használtak ki, mert ahelyett hogy 1-1 esemény után tanultál volna belőle és fejlődtél volna, ugrottál a következőbe. Minden egyes lány után kevésbé érdekelt kivel vagy, csak az volt a fontos hogy ne légy egyedül - így egy kapcsolat nem fog működni, csak rosszabb és rosszabb lesz a helyzet.


A helyedben azt próbálnám kideríteni hogy miért csak úgy tudod meghatározni magad, ha van valaki melletted és egyedül miért nem vagy képes nyugodtan élni. Olyan nincs hogy csak nem szeretek egyedül lenni, az nem elég magyarázat. Mélyebb gond vagy gondok vannak amivel ha törődsz és javítasz rajtuk, akkor idővel jobb lehet a helyzet. A jelenlegi gondolkodásmódoddal folytatódik ez a körforgás, amibe te zártad be magad - nem csak magadra nézve rossz, de azzal szemben is tiszteletlen akivel éppen vagy. Még csak 16 vagy, van idő bőven változtatni és kikerülni belőle. Szülőkkel, idősebbekkel, tapasztaltabbakkal, akár egy ponton már szakemberrel (ha egyáltalán nem bírod ki a szingliként, mint a kérdésben is, ami már nem a fiatal korodnak szól) beszélj a kapcsolatok működéséről, hogy működhet egy jó, mitől függ hogy ki meddig van együtt valakivel, mikkel kell törődni, mik a bukkanók, illetve egyedül miket érdemes csinálni az ismerkedés helyett, hogyan tudod megvalósítani, fejleszteni, lekötni magad és betölteni az űrt amit érzel, ami miatt mindig összejössz valakivel.

2020. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amíg úgy látod, hogy az határozza meg a boldogságodat, hogy van-e melletted valaki, addig semmi esélyed nem lesz egy normális kapcsolatra (normális alatt értem azt, hogy hétköznapokban kölcsönösen keresitek egymást, jó a kommunikáció, és nem csak pár hétig tart a dolog).

Tehát először magadat kéne építgeni, aztán rátérni a kapcsolatok építésére. Ha már ott tartassz, hogy egymagadban is egy értékes, érdekes, szerethető emberként tekintessz magadra, aki köszöni szépen, szingliként is teljes, boldog életet él, na akkor kezdhetsz lányok után nézelődni.

Addig csak cseberből vederbe fogsz esni, és nem feltétlenül a lányok miatt. Aki nem tanul a hibáiból, sorozatosan elköveti őket, ez van a te esetedben is. Érdemes lenni azt is tisztázni, hogy miért akarsz barátnőt annyira. Unatkozol? Nézz valami új hobbi után, foglalkozz a barátaiddal! Társadalmi nyomás? El fog tűnni, ha szépen elkezdessz kicsit önmagadban mélyebbre ásni és a valódi értékeket előtérbe helyezni.

2020. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!