Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire nehéz lenne komoly...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nehéz lenne komoly kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
A tini éveim szerintem határán vagyok és borzasztó nehéz egy lányt találnom, aki szintén komoly kapcsolatot szeretne.

2020. aug. 5. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Hát mai vilagban mindenki osszevissza dug szvl te is tedd azt:DD ne keresd az csak roszabb,ismerkedj osszevissza es majd jon magatol:)
2020. aug. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát... én is szeretnék egy kicsit. Meg sokan vannak akik komolyt akarnak.
2020. aug. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Hát elvileg ha nyitott vagy az emberekre, akkor maguktól megtalálnak téged.
2020. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Úgy értem, hogy a szerelem rád talál ha sokat lógsz az emberekkel.
2020. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék már lányt találni. De az igazság az, hogy én tipikusan az az ember vagyok akit külső megfog, belső megtart. Tehát a külső is számít nekem. És sajnos én nem próbálkoztam még be sok lánynál. Mivel a környékünkön nincs sok lány aki tetszik. Akinél pedig a városomban bepróbálkoztam éppen ezért felszínes volt. Mivel tudta, hogy nem sok a szép lány rajta kívül. Elkezdtem ismerkedni 50-100 km körzetben is lányokkal. De sajna még nem jött össze semmi.


Az a baj, hogy már a normális lányokon is rontanak a r•bik. És ma már más dolgok számítanak normálisnak mint régen. A fiatalabb lányok a menöségre buknak. A 18+ os lányok pedig a minnél több pénzre meg arra, hogy kocsid legyen. A tini fiatalabb korosztály már jobb amúgy meg.


Az igazság az, hogy a lányok 10%-a az aki teljesen normális. És sajnos nekik a nagyrésze foglalt..

2020. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!