Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak barátot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak barátot?

Figyelt kérdés
Most megyek gimibe, és eléggé hiányzik az életemből egy fiú társasága. Nem feltétlen kapcsolatra gondolok,barátság is jó lenne... Tehát fiúk: Egy lány hogyan közeledjen felétek, mit tegyen és mit ne?

2020. aug. 9. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Beszélgess velük, de ne mondj semmit ami félreérthető.
2020. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen fiúval batátkoznál szívesen?

Hogy képzelsz el egy jó fiúbarátot? Milyen vele a barátság?

2020. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először simán ráírhatsz mondjuk egy jövendőbeli fiú osztálytársadra, aki szimpatikus. Aztán onnan meg csak beszélgetni kell
2020. aug. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is simán ráírhatsz egy jövendőbeli fiú osztálytársadra. Én annyiban nem értek egyett az első válaszolóval, hogy nekem tökre szimpatikus amikor egy lány 1-2 félre érthető dolgot kiejt a száján, azt mutatja, hogy laza és nem azt, hogy qrvás. Persze nem az első 2 mondatban mond valami ilyesmit, ilyet senki nem csinál, de nekem szimpi, amikor valaki ennyire feloldódik körülöttem
2020. aug. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szívesen lennék a pen-palod :) Van barátnőm, de sokkal jobban megértjük egymást lányokkal, úgyhogy simán nyitott vagyok a baráti alapú ismerkedésre.
2020. szept. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!