Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy minden randim sikertelen?

Figyelt kérdés

Írásban nagyon jól és könnyen kommunikálok, ezzel általában meg is nyerem a lányokat annyira, hogy egy randi össze jöjjön. Viszont utána már soha nem lesz második vagy valami folytatása. Megbeszéljük, hogy ez ennyi volt és nincs jövője.

Bár nagyon sokszor azt is felajánlják, hogy barátok lehetünk és úgy folytatódhat (gondolom mert a beszélgetések alapján a belsőm/személyiségem tetszik nekik, de a külsőm nem, én erre gondolok...)

Mi a kulcsa, hogy jó legyen egy randi? Volt több nagyon kínos és rossz randim, annyira nagyon sok nincs úgy általánosságban...

Nem szoktam annyira nyomulós lenni így mivel első randi, én nem a csók meg kézfogás híve vagyok, bár mostanság már gondolkodom ezen, hogy lehet kicsit ilyen rámenősebbnek kéne lennem. De szerintem az taszító így elsőre... Egy ölelés meg ilyenek talikor nyilván, beszélgetünk, leülünk, sétálunk basic első randi de valamiért semmi következménye nincs ezeknek...

De nem hiszem, hogy ez a baj, hogy nem lépek egyből szintet vagy ilyesmi.. Valamiért élőben (ezek a tapasztalatok miatt is, mert bennem van) nem megy annyira a dolog mint írásban beszélgetve.. És ezen sokat dolgozok de még most se működik. Egyszerűen annyira tanácstalan vagyok, hogy nem tudok mit tenni, csak ide kiírni hátha ti tisztábban láttok vagy ilyesmi.



2020. aug. 20. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
előszőr is a barátság felajánlás egy nagy kamu csak nem akarnak egyenesen elhajtani, rámenősebbnek se kell lenned mert szerintem is inkább negatív hatása van első randin bármilyen intimebb közeledésnek legalábbis a normálisabb nőknél, úgyhogy két oka lehet a sikertelenségnek vagy élőben nem nézel ki annyira jól mint pl fotón és emiatt mégse jössz be külsőleg, vagy a stilusoddal személyiségeddel kommunikációval egyszerűen nem leszel szimpatikus ezeknek a nőknek
2020. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is a külsőre szavazok, azért a személyiség kommunikáció valamennyire írásban is kijön ki milyen. Főleg mivel én pont, hogy nem játszom meg magam hanem önmagamat adom, mivel ennek így van értelme, akkor ugyan ez lenne mint most, hogy megszakad a dolog egy idő után mert nem ez tetszett meg nekik..

Élőben igen, picit nehezebben kommunikálok talán, mert más szituáció mintha lenne rá 5 perced elolvasni és átgondolni mit válaszolsz (ha olyan) de most ez vele is ez van, szóval ugyan az a szituáció.

Valahogy ez a vonzódás nem alakul ki bennük, ami alapján lehetne tovább folytatni a dolgokat.

De mit tudnék tenni, hogy legközelebb ne ez legyen?

2020. aug. 20. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
nem is biztos hogy keresni kell bármi hibát egyszerűen lehet nincs meg az az összhang vonzódás, mert nem a megfelelő lánnyal randiztál, nekem is volt hogy egyik lánnyal kb semmi téma nem volt meg semmi összhang, nem is lett folytatása, más lánnyal meg első pillanattól kezdve teljesen egyhullámohosszon voltunk, úgyhogy szerintem legyél türelmes add önmagad előbb uóbb lesz akinek így leszel megfelelő
2020. aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az elején én is így álltam hozzá csak amikor már 3-4 lánnyal ugyan ez van, akkor elkezdem magamban keresni a hibát mert ha annyira jól elbeszélgetünk és utána meg a tali után kb egyből megszakad a kapcsolat akkor valami nem oké...
2020. aug. 20. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi negatívabb lehet az elutasítástól? Legyél rámenősebb csak ne vidd nagyon túlzásba. Egy csókért nem jelenthet fel, főleg hogy randin vagy. Lehet így is elutasít, de nem mindegyik olyan. Ha ügyesen közeledsz felé még jól is sülhet el.
2020. aug. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2020. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!