Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs barátnőm... Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs barátnőm... Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincs barátnőm és soha nem is volt, nagyon szomorú vagyok miatta. Nagyon szeretném, hogy vége legyen párom. Szeretnék valakit, aki szép, okos, kedves és csodálatos lány, akivel szerethetjük egymást. Annyira összeszorul a szívem, amikor látom, ahogy korombeliek az utcán vagy iskolában ölelkeznek, vagy, amikor látom a párokat az utcán, vagy ha egyáltalán látok egy párt TV-ben, interneten, vagy akárhol és tudom, hogy mindezekben nekem minimum 30-35 éves koromig, a késői házasságig, meg a gyerekekig nem lesz részem. Rossz, hogy látom mindennap a szebbnél szebb, kedvesebbnél, kedvesebb lányokat akárhol és akkor ötlik fel bennem, hogy egyedül vagyok és hogy soha nem volt még barátnőm. Szinte minden hasonló korú ismerősömnek van vagy volt barátnője, csak nekem nincs. Még soha semmiért nem érintettek meg lányok, soha még csak meg sem öleltek, pedig olykor nagyon sokat jelentene. Felesleges odamenni ismerkedni lányokhoz, mert úgyis visszautasítás lesz a vége. Nem kellek nagyon senkinek (mondjuk ezt abszolút meg is értem, undorító és nevetséges vagyok...). Mit tegyek?



F.



2020. okt. 16. 23:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem tartozik annyira a kérdésed fő témaköréhez, még is úgy gondolom, hogy az a kérdés, amit be fogok linkelni neked, némi segítséggel szolgálhat. Sok jó gondolatot leírtak benne a válaszolók. Hidd el, először tényleg az önbizalmadon kéne változtatnod. Az nem megoldás, hogy a saját önbizalmadat építed le azzal, hogy bebeszéled a negatív tulajdonságaid. Mert most azt csinálod, magad ellen beszélsz, elhiteted magaddal, hogy szar alak vagy. De nem hiszem, hogy amit írtál magadról, az mind igaz. Nem vagy szar alak, csak nincs önbizalmad, ennyi az összes "bűnöd". Nézd át a linkelt kérdés válaszait, hidd el, meg fogod találni azt a szösszenetet, amire szükséged van. Először az önbizalmad tedd rendbe mindenképp.


Egyébként együtt tudok veled érezni, mert nekem se volt még soha barátnőm 19 éves koromra, és én is sokszor úgy érzem, jobb lenne, ha valaki lenne mellettem és én is lennék valaki mellett. De bevallom, nem is teszek ez ellen. Nem azért, mert ennyire nulla alak lennék, vagy, mert nincs önbizalmam, egyszerűen nem fér bele az életembe, hogy mással is foglalkozzak (de erről bővebben meséltem a linkelt kérdés 4. válaszában).


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2020. okt. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

9.!


Biztos... De ha valóbban megismernének tuti visszautasítanának. A lányoknak, nem az önbizalomhiányos, szerencsétlen, szánalmas kisfiúk kellenek.


10.!


Nem tudom, de valahogy mindig bűntudatom van és érzem, hogy egy elég senkiházi alak vagyok. Undorító vagyok mindenhogy, az egész személyiségem, undorodom magamtól. A testem is nagyon ronda, a jegyeim bár jók (5-ös, de néha pár 4-es) de tudom, hogy nem az én érdemeim, biztos nem azért kapom őket mert, okos lennék, hanem biztos annyira kedveskedtem a tanároknak vagy nem tudom, szerintem rendkívül buta, értetlen és hülye vagyok, a belső tulajdonságaim sem a legelőnyösebbek, mert szinte csak rossz van.


11.!


Köszönöm a biztatást! De én nem akarok önbizalomhiányos lenni! Mit tegyek??


Nagyon szeretnék már én is, de nem kellek nekik. :'-(

2020. okt. 17. 20:38
 13/26 anonim ***** válasza:
91%
És ha visszautasítanak? Egyébként nem feltétlen kell neked kapcsolatba lépni rögtön, mert már az is sokat segítene, ha lennének lány barátaid, mert nagyjából tudnád, hogy mi a járás, és önbizalmadat is növelné.
2020. okt. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
De sajnos nincsenek. :'-( Jó is lenne ha egyáltalán a lányok szóba állnának velem vagy lenne barátnőm...
2020. okt. 17. 22:49
 15/26 anonim ***** válasza:
66%

Úgy soha nem lesz barátnőd ha önbizalom hiányos vagy.

Ha magadat nem szereted akkor miért várod el hogy más meg szeressen?

Ne egy eszközként használd hogy majd attól biztos jobban fogod magad érezni. Nem állsz készen egy kapcsolatra. Fejleszd magad. Elég lehangoló vagy...

2020. okt. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
De mit tegyek? Én nem akarok önbizalomhiányos lenni.
2020. okt. 18. 09:52
 17/26 A kérdező kommentje:
Magányosan nem tudom magam jól érezni, szeretném ha szeretnének.
2020. okt. 18. 09:53
 18/26 anonim ***** válasza:
63%

Pontosan ugyanígy érzek.


L.

2020. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

,,Undorító vagyok mindenhogy, az egész személyiségem, undorodom magamtól. A testem is nagyon ronda, a jegyeim bár jók (5-ös, de néha pár 4-es) de tudom, hogy nem az én érdemeim, biztos nem azért kapom őket mert, okos lennék, hanem biztos annyira kedveskedtem a tanároknak vagy nem tudom, szerintem rendkívül buta, értetlen és hülye vagyok, a belső tulajdonságaim sem a legelőnyösebbek, mert szinte csak rossz van."

Ez most komoly, vagy irónia?

Ha komoly, akkor maradnak a prostik. 18 év felett.

Ha irónia, akkor ügyetlen, mert ellentmondasz magadnak: ,,a jegyeim bár jók (5-ös, de néha pár 4-es) de tudom, hogy nem az én érdemeim, biztos nem azért kapom őket mert, okos lennék, hanem biztos annyira kedveskedtem a tanároknak vagy nem tudom." Teát mégiscsak tudod az embereket manipulálni. Ezzel a képességgel bőven el lehet boldogulni az életben, párkapcsolatot is ki lehet alakítani, többet is egyszerre.

2020. nov. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Komolyan gondolom... Nem tartom magam semmire, ha tehetném fejbe ütném magam egy vascsővel... Nincs önbizalmam már többen is mondták, de én akarom hogy legyen. Mit tegyek? Nagyon magányos vagyok, szeretnék már egy barátnőt...
2020. nov. 7. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!