Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs barátnőm... Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs barátnőm... Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincs barátnőm és soha nem is volt, nagyon szomorú vagyok miatta. Nagyon szeretném, hogy vége legyen párom. Szeretnék valakit, aki szép, okos, kedves és csodálatos lány, akivel szerethetjük egymást. Annyira összeszorul a szívem, amikor látom, ahogy korombeliek az utcán vagy iskolában ölelkeznek, vagy, amikor látom a párokat az utcán, vagy ha egyáltalán látok egy párt TV-ben, interneten, vagy akárhol és tudom, hogy mindezekben nekem minimum 30-35 éves koromig, a késői házasságig, meg a gyerekekig nem lesz részem. Rossz, hogy látom mindennap a szebbnél szebb, kedvesebbnél, kedvesebb lányokat akárhol és akkor ötlik fel bennem, hogy egyedül vagyok és hogy soha nem volt még barátnőm. Szinte minden hasonló korú ismerősömnek van vagy volt barátnője, csak nekem nincs. Még soha semmiért nem érintettek meg lányok, soha még csak meg sem öleltek, pedig olykor nagyon sokat jelentene. Felesleges odamenni ismerkedni lányokhoz, mert úgyis visszautasítás lesz a vége. Nem kellek nagyon senkinek (mondjuk ezt abszolút meg is értem, undorító és nevetséges vagyok...). Mit tegyek?



F.



2020. okt. 16. 23:27
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Szia!

Először is ne akard annyira nagyon ezt. Inkább hagyd a sorsra és élvezd ki a szingliséget, mert nem annyira rossz az, mit azt hiszik. Aztán, a hozzáálláson kell változtatnod. Írtad, hogy undorító vagy...ebből azt szűrtem le, hogy nem nagyon van önbizalmad, ami rettentő nagy baj. Ha önmagad nem fogadod el, akkor más hogy tegye? Fogadd el és szeresd önmagad, mert még így ismeretlenül is tudom, hogy egy csodálatos ember vagy! Tudod, a magabiztosság szexi és jól néz ki. Ezen érdemes lenne dolgozni, bármennyire is nehéz. Akart erő és hit kérdése. Higyj önmagadban, mert én hiszek benned!!

2020. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :-)


Nem akarok önbizalomhiányos lenni! Hogy tegyem?? Lehet, hogy a magány, a szeretet,- és elismeréshiány miatt vagyok az... :-( Nagyon rossz érzés nekem ez...


Köszönöm a válaszod!!!

2020. nov. 8. 19:21
 23/26 anonim válasza:

|21-es|

Ez attól függ..ha a külsőddel nem vagy megelégedve, akkor érdemes sportolni esetleg egészségesen étkezni. Bár mindenki úgy jó, ahogyan van. Emellett a negatív gondolatad alakítsd át pozitívvá, bármennyire is nehéz ez. Ha vannak félelmeid, akkoe nézz szembe velük és győzd le őket! Hatalmasodj el felettük. Érdemes rövid,-közép,- és hosszútávú célokat is kitűzni, határidőkkel együtt és ha sikerül véghez vinned őket, akkor az rettentő nagy büszkeséged tud adni neked. Ilyen lehet még az, ha segítesz másokon, mert ez is egyféle büszkeség érzetet ad. Ezek mellett pedig képzeld el magad olyanná, amilyen szeretnél lenni. Ezek ilyen "alap" dolgok. Lehet nem segítenek, de ez csakis Rajtad áll. Akarat erővel és ha hiszel önmagadban, akkor sikerülhet legyőznöd ezeket.

A magányra pedig tanács, menj társaságba, ismerkedj.

Remélem valamennyit tudtam segíteni.

2020. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Próbálkozom majd valahogyan, hátha sikerül... Kedves vagy! Köszönöm a válaszod! :-)

2020. nov. 8. 20:04
 25/26 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy célokat, milyen jellegűeket? És hogy érted a segítést?? Miben?? Hogy ismerkedjek, hogy ne taszítson ki a társaság és ne röhögjön ki, mert szánalmas vagyok és ne szégyenítsenek meg? Kicsit félek, de a magány is nagyon rossz, főleg, hogy se barátnőm, se senkim úgy igazából olyan szinten.
2020. nov. 8. 20:07
 26/26 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kellek nekik és a lányok szerint is szerintem undorító vagyok...
2020. nov. 9. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!