Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, összejönnétek Tourette...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, összejönnétek Tourette szindrómás lánnyal?

Figyelt kérdés

Nem káromkodom, nem csapkodom vagy sikoltozom, nem csinálok nagyon feltűnő vagy polgárpukkasztó dolgokat, de vannak akiket az enyhébb tünetek is zavarnak. Leggyakoribb tikkjeim pl a fejrángatás, szipogás, pislogás, ritkábban torokköszörülés, kuncogás, de teljesen változó. Alapvetően viszonylag jól kordában tudom őket tartani, vannak erre módszerek, inkább akkor zavaróak ha izgatott vagy ideges állapotban vagyok. Nektek beleférne még ez?

Kérlek írjatok nemet és kort is, előre is köszönöm a válaszokat!!



2020. okt. 27. 01:26
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Persze!
2021. márc. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
10%
Nem vonzzanak az elmebetegek.
2021. márc. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 Nokedli 3 válasza:
85%
Ha éreznék valamit irántad magasról tennék rá, sőt talán még aranyosnak is találnám a legtöbb ilyen szokásod. Viszont ez csak az én véleményem
2021. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a legutóbbi válaszokat is!
2021. máj. 27. 11:58
 35/37 anonim ***** válasza:

Simán.

Ha szeretek valakit, ennyi apróság nem zavarna. ;)


(Ismerkedünk?)

2021. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
78%

Hát nézd:

én már jártam valláskárosult lánnyal, éveket.

Voltam mániás lánnyal is, szintén sok évet.

Ők sem voltak nagyon súlyosak, mint ahogy te sem.

Egyik ember sem tökéletes, és nálad sokkal rosszabbak is vannak.

Minden attól függ, hogy egyébként, a többi tulajdonságod milyen, és hogyan állsz a dolgokhoz.

2021. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Ha szeretem, akkor cuki lenne.

Azt nem tudom, hogy a lányok is cukinak tartják e az ilyen fiúkat.

2023. dec. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!