Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, összejönnétek Tourette...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, összejönnétek Tourette szindrómás lánnyal?

Figyelt kérdés

Nem káromkodom, nem csapkodom vagy sikoltozom, nem csinálok nagyon feltűnő vagy polgárpukkasztó dolgokat, de vannak akiket az enyhébb tünetek is zavarnak. Leggyakoribb tikkjeim pl a fejrángatás, szipogás, pislogás, ritkábban torokköszörülés, kuncogás, de teljesen változó. Alapvetően viszonylag jól kordában tudom őket tartani, vannak erre módszerek, inkább akkor zavaróak ha izgatott vagy ideges állapotban vagyok. Nektek beleférne még ez?

Kérlek írjatok nemet és kort is, előre is köszönöm a válaszokat!!



2020. okt. 27. 01:26
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2020. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
95%

Bocs, hogy lányként válaszolok.

Hirtelen mindenki milyen angyali személyiségű lett. Nevetséges volt olvasni.

Kérdező! Sajnos, az emberek nem így működnek. A legapróbb dolgokért is simán kidobhatnak, mint egy rongyot, ha találnak nálad jobbat. (Velem jópárszor szakítottak, pedig egészségesnek mondhatom magam.) Ez van. Az embereknek nincs türelmük, hogy alkalmazkodjanak egy szindrómás vagy személyiségzavaros személyekkel. Kivételek vannak, de iszonyat kevés. Ezek a fiatalok, akik válaszolgatnak neked valószínűleg egyáltalán nem voltak olyan emberrel kapcsolatban, akik mentális problémájuk lett volna. Könnyű igent mondani valamire, de betartani végképp nem egyszerű.

Én voltam nálad sokkal, sokkal problémásabb emberrel együtt éveken keresztül és teljesen tönkretett lelkileg. Ez csak egy példa, de remélem érted, amit mondani akarok. A te szindrómád ehhez képest semmi, viszont arra bíztatlak téged, hogy ha van esélyed, akkor kezeltesd magad. Biztosan találnál olyan partnert, aki elfogad, de szerintem kevés az esély erre. Üdv.

2020. okt. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
88%

#22 Az megint más kérdés, hogy olyannal vagy együtt, aki lelkiterrorban tart... Messze nem ugyanaz, mint olyannal lenni, aki alapvetően emberileg normális, de van egy betegsége, amivel nem tud mit kezdeni, vagy olyan állapotban van. Ez igaz a kérdezőre, de lehetne kancsal, dadogós meg a jó ég tudja mi.


Az, hogy téged tönkretett egy nárcisztikus szociopata barom, az nem jelenti azt, hogy te elfogadóbb lennél, mint más, csak képtelen voltál látni a valóságot...

2020. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
80%

23# Ez csak egy példa volt a részemről. Oda is írtam, hogy nem összekeverendő egy szindrómához.

Fentebb röviden összefoglaltam, hogy bárki bármikor kidobhat téged stbstb.. Ez is csak egy példa. Szimplán támogatni akarom a kérdezőt, hogy próbáljon meg javítani önmagán, hiszen nem egy kellemes érzés szindrómásként élni egész életében.

Mindegy. Nem alkalmas itt a megvitatás.

2020. okt. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
78%

Nekem simán , akár aranyos is lehet, de rengeteget lehet rajta finomítani, a másik meg úgyis úgy fogad el , amilyen vagy.

én is tickkelek, tem , volt ,hogy apám rámszólt úgy ,hogy én nem is tudtam a tickelésemről, mostanában ha véletlen csinálom akkor észreveszem.

(tudom , ez nem volt kérdés , de Nem mindegy ,hogy másoknak ,vagy magadnak jelez a tickelésed.)

38/f

2020. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ, tudom hogy gyakorin válaszolgatni nem ugyanaz mint kapcsolatban megtapasztalni, de így is adtatok egy kis önbizalmat. :)

22-es, neked is köszönöm az őszinte választ, értem amit írtál, és igyekszem is kezeltetni magam hiszen engem is zavar, csak sajnos a vírussal leállt a folyamat. :(

Utolsó neked pedig kitartást!!

2020. okt. 27. 15:56
 27/37 anonim ***** válasza:
91%
Én köszönöm, hogy értetted a lényeget és a támogatásom, amit nyújtani szerettem volna neked. Sokszor nyersen és indulatból válaszolok, (ehhez képest most én is egy angyal voltam) így sokak elvonulnak előlem, de az a cél, hogy a csípősségemmel motiváljak egyeseket.
2020. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
79%
Valaki itt mondta hogy neki is valami betegségre mondták itt hogy nem kizáró ok meg nem probléma és meg sincs senkije. Lehet pont nem a betegség miatt nincs senkije... Amúgy meg ha egy csinos lány vagy és lennének közös témáink és összeillenénk, akkor nem lenne probléma. Ha ilyen kis mértékben vagy tourette szindrómás az nem zavarna. Ha komolyabb akkor viszont ha tetszik ha nem hosszútávon lehet hogy nem működne.
2020. okt. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
90%
Szia! Én is tourettes vagyok. Nekem erősebbek sokkal a tikkjeim és még ez se zavarja a körülöttem lévőket. Szerintem ha valaki igazán szeret akkor biztos hogy mindenben támogat és elfogad. 19/F
2020. okt. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen vagyok. 25F
2020. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!