Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, összejönnétek Tourette...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, összejönnétek Tourette szindrómás lánnyal?

Figyelt kérdés

Nem káromkodom, nem csapkodom vagy sikoltozom, nem csinálok nagyon feltűnő vagy polgárpukkasztó dolgokat, de vannak akiket az enyhébb tünetek is zavarnak. Leggyakoribb tikkjeim pl a fejrángatás, szipogás, pislogás, ritkábban torokköszörülés, kuncogás, de teljesen változó. Alapvetően viszonylag jól kordában tudom őket tartani, vannak erre módszerek, inkább akkor zavaróak ha izgatott vagy ideges állapotban vagyok. Nektek beleférne még ez?

Kérlek írjatok nemet és kort is, előre is köszönöm a válaszokat!!



2020. okt. 27. 01:26
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
62%

Hát, 3 év ismerkedés után sem akart senki összejönni velem, itt meg mindenki cukizott meg aranyosozott, azért az elég nagy öngól...


Itt 10 válaszoló közül 10 jófej akar lenni, de máshol 350-ből egy sem. Érdekes. Na mindegy, nem vitatkozom.

2020. okt. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
84%
Nem a betegsé alapján jönnék össze vagy épp nem jönnék össze valakivel. 24/f
2020. okt. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
73%
Lehet bunkón hangzik, de ha szép csajról lenne szó akkor igen és most egyátalán nem modell tipusra gondolok
2020. okt. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
71%

#12

Mert itt 10 válaszolóból 10 jófej. Máshol lehet az a 350 ember nem az. De miért ezekkel foglalkozol??

Most én is akadjak ki, mert nekem még betegségem sincs és így is ha úgy van első ránézésre engem is ha elfogadna 100 emberből 1?? Vagy még talán keveset is mondtam...

Ez igazából annyi, hogy megszabadulok olyan emberektől akik nem érdemelnek meg és nem is veszem zokon. Neked se kellene, ne legyél már ennyire negatív. Te is fogsz kelleni valakinek úgy ahogy vagy. Ne hidd azt hogy mindenki állszent és gonosz, mert rossz embereket fogtál ki. Te is megtalálod majd az igazit, mint ahogy a kérdező és én is, meg persze a #11 is. Csak az marad egyedül aki teljesen bezárkózik, nem ismerkedik, és örök pesszimista. Ne legyél ilyen, maradj pozitív ❤️

2020. okt. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
72%
Nekem igen, bár nekems ok minden más is beleférne, ha egyébként meg összeillünk. :)) Általában az én furcsaságaim azok, amik nem kompatibilisek másokkal. :D
2020. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
62%

Jo kamu ezek a valaszok :D


Max baratkoznak veled

2020. okt. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
66%
Itt aki levan pontozzva kb az mond igazat😂😂
2020. okt. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
41%
#18 és te mégis honnan tudod, hogy én nem jönnék össze egy ilyen lánnyal? Ennél sokkal rosszabb tulajdonságok is léteznek.
2020. okt. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
#19 Azt nem tudom hogy te összejönnél-e, mert nem ismerlek de szerintem nem mindenki mond igazat.
2020. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
67%
Hát az emberek hazudnak ez tény. De hát erre épül az egész társadalom... :D
2020. okt. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!