Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs jogsim, se autóm, se...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs jogsim, se autóm, se pénzem. Ez sok lánynál hátrány?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, gyógyszerésznek tanulok, ami miatt bevan osztva az időm és apám sincs olyan helyzetben, hogy támogatni tudjon.

5 éven belül ez miatt nem látok sok esélyt arra, hogy letegyem a jogsit.


Sokat megdolgoztam azért, hogy kitörjek a családom "szegénységéből" és most sínen van az életem és boldog vagyok és ezért gondoltam, hogy készen állok egy kapcsolatra.


Nagy hátrány, ha még nincs pénzem?

Mármint persze, vannak olyan lányok, akiknél ez szempont ismerkedésnél, de arra vagyok kíváncsi, hogy egy normális lánynak mennyire számít ez.


Gondolok ilyenre:

Nem tudom hazavinni, a randik max egy kávéból vagy valami olcsóból állnak, mindig spórolnom kell...


Szeretném elhínni, hogy a szerelem nem ismeri a pénzt, de utasított már vissza ezért lány, attól függetlenül, hogy egy álom randim volt vele. Bár akkoriban inkább csak rossz embernél próbálkoztam.



2020. nov. 7. 20:38
1 2
 11/14 anonim válasza:
86%
nem hátrány
2020. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Van jogsim, örökölt lakásom Budapesten, munkám, lassan autót veszek (igaz csak egy húszéves Astrát tudok megvenni), aztán a kutyának sem kellek.


F

2020. nov. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%

Jah, és vezetési rutinom is van, elég kávéval simán elmegyek a lányért az ország másik végébe is, ha úgy van...


Sőt, a tanult szakmám is elég piacképes...


Lényegtelen. Én így se kellek senkinek, aztán lehet, hogy valakiért akkor is epekednek a csajok, ha amúgy egy kutyaütő.


#12

2020. nov. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

Nekem egész korán lett jogsim (és kocsim is) és volt, hogy az első randin direkt csak sétáltunk, nem vittem a kocsit, aztán kiderült, hogy van kocsim, de az a lány, akivel jó volt sétálni és nem azon pörgött, hogy legközelebb kocsival jöjjek, na azzal tudtam, hogy hosszabb távon is érdemes kezdeni... Aki normális, azt nem a kocsid vagy annak hiánya fogja érdekelni, ha pedig olyan, akkor jobb is, ha nem pazarlod rá az idődet. Ahogy hallgatlak te értelmesebb vagy ennél... Gondolom ebből is simán kiolvasod a sorok közti lényeget... 😉

Hajrá a nagybetűs életben és gratulálok az eddig elért dolgaidért és elszántságodért, csak így tovább!👍 Belőlem is így lett valaki. Ja és mindig is volt csajom, tapadtak a nők a határozottság és intelligencia (+humor) kell nekik, nem kocsi, szóval ne parázz, neked is lesz nem kevés!

Ui.: irigyek, lehet lepontozni 😉😃

2021. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!