Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne profilkép...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne profilkép nélkül is csajozni a Facebook-on?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves srác vagyok, tudom, hogy hülye kérdés, de az a gondom, hogy ugyebár nem akarok feltölteni profilképet magamról, mert sok olyan csoportban bent vagyok, ahol nem lenne jó, ha megtudnák a személyazonosságom. Aki már ismerősöm, az találhat a profilomon pár képet, de így nincs fent profilkép.


Ha visszaírna a csaj, akkor tudnék neki küldeni akármit, csak így meg ugye kevesen válaszolnak, ha ráírok.


Persze, tudom, hogy sokkal könnyebb lenne képpel, de kíváncsi vagyok, hogy így milyen lehetőségek vannak. Esetleg közös ismerősök segítsége?



2020. nov. 13. 12:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%

Eleve nem facén kell csajozni, ez a ráírogatás annyira gáz.

Használd a szép új társkeresőjét, de ne így.

2020. nov. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
43%
Azta milyen szigor van a fácsén. Az ember azt hinné az is normális ha valaki egyáltalán nem használja, itt meg kikövetkeztetik belőle az alapjellemet. Háhá.
2020. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!