Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai fiúk miért nem kezdemény...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiúk miért nem kezdeményeznek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 14. 21:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%

A mai lányok miért nem kezdeményeznek?


Fordítva is fel lehet tenni. Ha bejön egy fiú, szerintem nincs abban semmi ha odamész valami indokkal és megnézed vevő-e. Ha pl ő nem vesz észre.

2020. nov. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 karanten2020 ***** válasza:
13%
Azért, mert fiúk, és nem férfiak
2020. nov. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%

Lányok, jól látom?

Sok fiú olyan dumával közelít felétek, hogy lerí róla, hogy csak egy-két alkalmat akar tőletek, aztán megy a másik lányhoz. Természetes, hogy ilyenkor elutasítóan viselkedtek.

Ffi.

2020. nov. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

#13 hát ez szerintem általánosítás! Van néhány férfi aki csak meg akarja fektetni, de a legtöbb ismerkedni akar.


És legtöbbször az ismerkedni vágyó férfiakat utasítják el. Én nem tudom, hogy milyen csodás szövegre várnak vagy csak a férfi öltözködése alapján ítélik meg vagy a ritka nagyon jóképű Ryan Gosling féle férfire várnak. De tudhatnák, hogy az olyan nagyon ritka és nem jut minden lánynak olyan. Ám a kinézet nem minden! A személyiség is nagyon fontos! Én ismerek lányokat, akik között van szép is, de nem szépség királynő és nagyon jól el lehet velük lenni; jókat dumálunk, élvezzük egymás társaságát= jól kijövünk. Vannak közepesen jól kinéző férfiak, akik közé magamat is sorolnám. (Nem önteltség, én nem vagyok csúnya és ismerősöktől is kapok pozitív visszajelzéseket és emelett van önbizalmam)


20F

2020. nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%
Én lányként mondom hogy hasonló a helyzet. Kezdeményeztem jó párszor, de többségében visszautasítottak így túltettem magam rajta. Volt hogy sokat én is visszautasítottam de az a fiú személyisége miatt volt. Mostmár nem igazán kezdeményezek, viszont jeleket szoktam általában küldeni annak akit kiszemelek és tudom hogy látja de nem lép. Pedig egy nagyon jó srácot fogtam volna ki :(
2020. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36%

14,

tévedsz és ebből a nézetemből nem engedek.

Ui. nem azt írtam, hogy "Minden fiú..." (ez lenne az általánosítás), hanem azt, hogy "Sok fiú.."

2020. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
42%
#15; milyen jeleket szoktál küldeni? Mi volt azzal a "nagyon jó sráccal"? Érdekelnek az efajta sztorik:)
2020. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%
kezdeményeznek. Én kezdeményezek.
2020. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
mi ez a "mai fiúk" szöveg... ma is van sok olyan fiú aki kezdeményez meg régen is volt olyan aki nem...
2020. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
91%
Érdekes kérdés. Én akár hányszor kezdeményeztem leszóltak és tudtomra adták hogy, egy csicskának tartanak. Igy az önbizalmam eléggé meg csökkent és ennek hála ma már nem csajozok. És nekem úgy tűnt hogy, hiába mondják hogy a lovagiasságra meg az úriemberekre vágynak a nők. Mindegyik lovagias úriembert lekoptatják.
2020. dec. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!