Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jön be a lányoknak?

Figyelt kérdés
Most akk milyen legyek? Amikor próbálok mindenkivel teljesen diplomatikusan és a lehető legjobb indulattal bánni, nyitott lenni, akkor azért nem jövök be a lányoknak, amikor meg minden k0cs0got elküldök a halál f4szára, akkor meg azért nem. Melyik a jobb? Milyen legyek az emberekkel?
2020. nov. 17. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell sem Gandhit játszani, sem a Janit, magadat adod, azt csá.
2020. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Olyan legyél az emberekkel amilyen te is szeretnéd, hogy legyenek veled. Nem kell megfelelned egy lánynak sem csak magadnak. Ne azért akarj így vagy úgy viselkedni, hogy bejöjj valakinek. Az úgy se te vagy, csak egy álca ami hamar lehull. Ne akarj kényszeresen megfelelni valakinek, mindegy hogy viselkedsz mindig lesznek olyanok akiknek nem jössz be. Nem szerethet mindenki, azokra kell fókuszálni akiket szeretsz/akik szeretnek.
2020. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 nem játszok sohase indiai hívő bácsit, se Janit, valamikor kedves vagyok, máskor meg nyers és őszinte, viszont csúnyán beszélek és flegma vok attól függ milyen napom van, viszont el akarok határolódni az egyiktől, hogy legalább valamilyen legyek


#2 köszi, de kitapasztaltam, hogy nem tőlem függ az, hogy mit kapok amúgy nem sokan szeretnek, nincs is barátom, pár haverom van akivel naponta beszélek, de nem osztok meg velük semmi titkot meg ilyenek, tehát nincs elmélyítve a kapcsolatunk

2020. nov. 17. 19:44
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Tanulj meg önmagad lenni és ne alkalmazkodj mindenkihez. Aki szeretni fog, az azért fog szeretni aki vagy, nem azért mert el tudod játszani a kemény csávót meg a jófiút is. Egy idő után te is belefáradsz egy olyan szerepbe, ami nem te vagy és ő is rá fog jönni, hogy nem adod önmagad előtte.
2020. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem baj ha nem tudsz mindennap ugyanolyan lenni. Nem kell és nem is lehetsz mindennap ugyanolyan. "Legalább valamilyen legyek" gondolom tini vagy és keresed még a személyiséged. Az amúgyis változik mindig, meg nem olyan könnyű az megtalálni, lényeg ne azért legyél valamilyen mert meg akarsz felelni valakinek.
2020. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem mindig is szinpatikusak voltak az őszinte, de tapintatos és kedves srácok. Nem tudom miért utasították így vissza, minden ember más.
2020. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ
2020. nov. 17. 23:40
 8/13 Akis_hamis ***** válasza:

Magabiztosság. Minden lánynak, nőnek ez kell.

Mondjuk az sem baj, ha van pénzed :D

2020. nov. 20. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Pénzem az nincs XD

magabiztosságon dolgozom.

2020. nov. 20. 18:44
 10/13 anonim ***** válasza:

"viszont el akarok határolódni az egyiktől, hogy legalább valamilyen legyek"

Ez a probléma. Nagyon sokáig voltam így a nőkkel, definiálni akartam azt a viselkedésfajtát amit ők kedvelnek, hogy olyan lehessek. De EGYIK sem jó nekik, mert nem így működnek. A középút kell nekik: mindig olyan legyél, ami a szituációban a legjobban ideális nekik. Lehet, valamelyik azt akarja hogy legyél kemény egy kötekedésben az utcán, de máskor pedig a teljes ellentétét vágyja tőled. Ezért ha így folytatod, nem leszel sikeres benne.


Lehet lesz, amikor azt akarja a nő, hogy legyél nehezen megszerezhető, erős, kemény, veszélyes, de amikor veled van már egy veszélytelen, hűséges, lágy embert akar maga mellett tudni. Add magad, és a visszajelzésekből próbálj meg tájékozódni, próbálj olyanná válni, amilyennek leginkább érzed magad minden szituációban.

2020. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!