Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik lánynál kéne próbálkozn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lánynál kéne próbálkoznom? -többi lent!

Figyelt kérdés

Szóval, van egy lány, akinek valószínűleg bejövök, és lehet h van nála esélyem, lehet h tetszek neki, ő is nekem.... Viszont, van egy másik lány akinél nem igazán tudom hogy van-e bármi esélyem is, de az jár az agyamban, h lehet hogy jobban tetszik... NEM TUDOM ELDÖNTENI HOGY KINEK UDVAROLJAK VALENTINNAPON! Segítsetek kérlek!


16/F



2021. febr. 10. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Így egyiknek se
2021. febr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére sosem éltem át ilyet, lehet elsőnek van igaza
2021. febr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem várd meg ameddig tuti jobban tetszik az egyik és utánna próbálkozz. A másik lányt próbáld elfelejteni! (Rohadt nehéz bárkit elfelejteni)De megéri! Tapasztalatból mondom.
2021. febr. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el a valentinnapot. Egy öngyarmatosító idióta, Amerika majmoló, fogyasztásra sarkalló szutyok.

Akkor kezdj el udvarolni, ha körvonalazódott, hogy melyik tetszik. Ismerkedj meg velük, abba nincs semmi rossz, menjetek el ide, oda. Majd kialakul melyik tetszik. Ja, és ne online, hanem személyesen. Hajrá!

2021. febr. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Fogj egy pénz érmet, a fej legyen az egyik lány neve, az írás a másik lány neve. Az érmét dobd el jó messzire, mondjuk a szoba végébe. Amíg mész az érme után, figyeld meg, hogy kire gondolsz, hogy melyik nevet szeretnéd felül látni.


Na az a lány legyen.

2021. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mindkettőnél!

ABC sorrendben.

Az élet szép.😊

2021. febr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valentínnapon ne udvarolj, hagyj másokat fizetni!

Te akkor rúgd be az ajtót tokostul amikor senki sem áll előtte!


Idővel pedig majd belátod, hogy mindegy melyik ajtón próbálkozol bejutni a lényeg hogy sikerüljön, és ha tetszik ami kialakul akkor úgyis kitartasz mellette majd!

2021. febr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!