Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lenne gáz így ismerkedni? Lányok, mit szólnátok ha egy srác így próbálkozna?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok és ugyebár online oktatás van, online vannak az óráink. Az egyik órámon egy csoportba kerültem egy lánnyal és hát megláttam (képernyőn keresztül persze), meghallottam a hangját és szerelem volt első látásra. Az első órán a tanár mindenkitől kért egy rövid bemutatkozást és kiderült hogy nem lakik messze. Nem évfolyamtársam, egy évvel felvettem jár, online oktatás valószínűleg még jó ideig marad, így ki tudja találkozatok-e vele valaha élőben. Arra gondoltam, hogy bejelölhetném és ráírhatnék Facebookon, hogy lenne-e kedve ismerkedni, de nem tudom mennyire jönne ki furán. Nem hagy nyugodni a gondolat, már nagyon szeretnék tudni róla valamit.

2021. febr. 20. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem - kicsit őszintétlenül, amit nem pártolok - de talán jobb ötlet ráírni fbn jelölés nélkül vagy az órán teamsen vagy nemtom, hogy tanulmányi céllal lenne e kedve találkozni, ha már idegenek vagytok egymásnak, hogy nem megy ez az anyag vagy ilyesmi. Vagy csak amblock, hogy hallottad a chaten, hogy nem lakik messze és lenne-e kedve találkozni és beszélgetni, nemes egyszerűséggel csak így, és ez még őszinte is. Elnyaltok egy fagyit, beszélgettek, hazamentek aztán csak alakul, vagy nem.

Csalódástól meg kár félni, ha nem próbálod meg, akkor az egyetlen nyereséged a veszteség.

Sok sikert, én rápróbálnék.

24/F

2021. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Ha kerdez a tanar kezdj el dumalni a csajhozxd
2021. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Mint lány (nem egyetemista, de lány :D ) szerintem próbáld meg, én nem utasítanám vissza. Ahogy az első válaszoló írta, menjetek el valamerre, aztán kiderül, mi lesz belőle. De egyáltalán nem gáz, ne aggódj! :)
2021. febr. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ráírtam. Két napja meg se nézi az üzenetem, szóval szerintem lassan feladom a reményt.
2021. febr. 24. 09:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ismerősöd facebook-on? Mert ha nem, jó eséllyel nem is látja, hogy írtál. Az engedélykéréseket nem nagyon szokta nézni az ember.
2021. febr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!