Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az jó ötlet ha holnap random...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó ötlet ha holnap random oda megyek lanyokhoz beszelgetni? Csak így random. Mit reagálnának? Természetesen illedelmesen, nem tolakodóan.

Figyelt kérdés
2021. febr. 25. 00:52
1 2
 1/14 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
84%
Én is megyek holnap.
2021. febr. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Nálam nem lennél nyerő.
2021. febr. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Ötletnek nem rossz,sok sikert kívánok a megvalósításához is. :)
2021. febr. 25. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Én nem szoktam bánni, szeretek random emberekkel ismerkedni, csak azt sajnálom hogy amint kiderül hogy van párom, egyből elköszönnek. Barátkozásra ezek szerint nem vagyok jó nekik...
2021. febr. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat, kb 4-5 fele megyek
2021. febr. 25. 09:30
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
5.:Szívesen!Majd írd meg,hogy mi volt,hogy sikerült. :)
2021. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Haat voltam. Láttam kettő Emo lányt egy parkban, oda ultem 3-4 padnyira tőlük, volt egy magasabb fekete hajú és egy alacsonyabb vörös hajú. Na nekem a vörös hajú nagyon bejött, előtte találkoztam veluk a boltban, majd direkt en is arra mentem amerre ők. Ha jól emlékszem vettek egy monstert meg valami gumicukrot. Szóval ott ultem kb háromnegyed órát, azon gondolkodtam most odamenjek? Ne menjek? De ott a barátnője is. Lehet van barátja. Meg lehet hogy az emo lányoknak nem is jönnek be az atlagosabb sracok. Szóval ott lett volna a lehetőség, de végül nem mertem. Most megbántam, de hát ilyen ez. Majd legközelebb :(
2021. febr. 25. 17:53
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
7.:Szerintem inkább szerencséd volt.Az emo-sok nagyon elvontak.Normális párkapcsolatra nem alkalmasak,egy olyannak aki nem ugyanolyan stílusú mint ők.
2021. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8: ohh. Nem nagyon vagyok ezekkel tisztában, csak bejött ez a fekete miniszoknya stb stb. Tetszik ez a stílus, de nem vagyok tisztában vele hogy milyenek az ilyen lányok.
2021. febr. 25. 18:07
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
9.:Elvontak,mindenhol élnek,csak nem a valóságban.De ha mégis rátalálnak a valóságra,akkor bedepresszióznak,öngyilkosok akarnak lenni,és összevissza vagdossák önmagukat,,vagy cigiket nyomnak el magukat,ilyenkor megkönnyebbülnek.Én nem tudom hogy ezt élvezik-e,mert mazochista hajlamúak,vagy csak nem foglalkoztak velük eleget a szüleik kiskorukban,és ez csak figyelemfelhívás a részükről.Mindenesetre az ég óvja meg az embert attól hogy összejöjjön egy emo-sal.
2021. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!