Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szervezzek találkozót...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szervezzek találkozót a csajjal, ha az ország másik felében él?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20 éves vagyok. Sajnos -magam sem tudom, konkrétan milyen okok miatt-, de soha életemben nem sikerült csajt összeszednem. Eleinte én hibám volt, hogy nem léptem, mikor lett volna egy-két lehetőség, utána meg fordítva, minden lehetőségnél bepróbálkoztam, félve attól, hogy én szalasztom el.


A lényeg, hogy így 20 éves korára az ember eléggé belefásul az érzelmi-szexuális önmegtartóztatásba, így -próba, szerencse- elkezdtem különféle oldalakon írogatni csajokkal.


Olyanokkal is, akik messze élnek. Most van egy csaj, akivel már 2 hónapja beszélünk, és egyre jobban megértjük egymást, úgy látom, már meg is bízik bennem, mivel elég komoly lelkizéseket vezet.

Nála is be kéne próbálkozni, el kéne hívni. Csak nem tudom, hogy lehetne megoldani, mivel messze lakik. Úgy érné csak meg, ha mondjuk 2 napra jönne, és kivenne valami hotelszobát, vagy nem tudom.


Ebben kérnék tanácsot.


Hülyén hangzik, de én már úgy vagyok, hogy nincs veszteni valóm. Eddig soha életemben nem jött össze semmi a csajok terén, úgyhogy már bármire vevő vagyok, legfeljebb hülyének néz vagy elküld, de legalább akkor is megpróbáltam.


De ha már megpróbálom, akkor valami normális ötlet kéne. Az se kizárt, hogy a jövőben nem lesz probléma a távolság, mert idén érettségizik, és ha Pestre jönne egyetemre, akkor közel lennénk.



2021. febr. 27. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Utazz oda hozzá. Ilyen egyszerű.
2021. febr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Vagy ha én hívom el a városomba, az nagyon gáz? Mondjuk megmondanám, hogy fizetek egy éjjelt a hotelben.


Szerintetek?

2021. febr. 27. 16:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Először inkább te menj hozzá, az a biztos.
2021. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ, én ha ilyet írnál nekem, hogy fizetsz egy éjjelt egy hotelben. Arra gondolnék, hogy le akarsz feküdni velem. Nem tudom, hogy ez a cél-e. :D
2021. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak ha meg én megyek, az nem túl nyomulós? XD Mert akkor meg úgy érezheti, hogy túlságosan a nyakára mászok.
2021. febr. 27. 16:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ország másik felén él akkor budapestre hívd el az középen van :DDDD
2021. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel Te akarsz találkozni és Te hozod szóba, ezért egyértelmű, hogy Te mész. Pláne úgy, hogy Te vagy a f@$zos...
2021. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a legésszerűbb, ha megbeszéltek egy egymáshoz közelebbi pontot és mindketten utaztok a találkozóra. Nézzetek ki egy várost és legalább valami friss környezetbe mentek.


Nem vagytok együtt, még csak a közelében sem vagytok ennek, élőben pedig még nem láttátok egymást. Tehát a minimum 2 napos ottlét több mint túlzás, nincs még semmi közötök egymáshoz. Egy délutánt beszélj le vele és a találka után meglátjátok hogyan tovább. Ha összejöttök, majd akkor lehet beszélni arról, hogy x napra hozzá utazol vagy fordítva, míg nem találtok ki jobbat (mert nyilván ez hosszútávon nem fog működni; főleg a jelenlegi korlátozásokkal, ami miatt szállást se tudtok bérelni).


Ezen is egy kicsit érdemes lenne gondolkodni, hogy ha úgy alakulna, hogy lesz belőle valami, akkor mi lenne a terv a találkozásokra. Az említett budapesti költözés elég homályos, ezer dolog közbejöhet és meggondolhatja magát a másik. A te oldaladat is bele kell venni a kalapba, hogy mi van ha nem megy a fővárosba, hanem marad ott ahol van, vagy a környékén.


Nem írtál amúgy semmi olyan jelet, ami szerint többet akarna mint barátság. Van valakivel beszélnie, valamilyen szinten bízik benned a neten keresztül, de ilyen kapcsolatot kb. bárkivel ki lehet alakítani, ha vevők rá a felek és normális vagy. Ennyi eddig a helyzet.

2021. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hotel szobát fizetnél, ha minden hotel zárva van?:D Amúgy is neked kéne először odamenni, nem pedig neki többszáz km-t utazni. Ha nincs kocsi, akkor van busz, vonat, de aludni nem fogsz tudni hotelben, és valószínű nála sem.. Ez egy elég szar helyzet, de ha egy köztes helyet megbeszélnétek, hogy mindkettőtök odamegy, és együtt eltöltötök egy napot, az jobb megoldás lehet. Bár beülni sem lehet sehova, max sétálgatni.
2021. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Mi a barátommal távkapcsolatban vagyunk úgyszint.

Szóval először tisztázd le hogy mit szeretnél a lánytól?

Felesleges a hotelszoba ha rendes kapcsolatot szeretnél.

A lány tuti nem megy a te városodba,mert azt így nem lehet hogy több mint a fél országot végigutazza,kivéve ha ő sokat szokott utazni veled ellentétben akkor ez az egyetlen érv ami mellett az kéne hogy ő jöjjön.

Amúgy menj te ha őt nem engedik/nem tud úgy utazni,meg igazából azt is kétlem hogy csak úgy ott aludhatna egy "elég random" helyen.


De a legjobb opció ha közös,ugyanolyan távolságra lévő várost választotok.

Mi is budapestet választottuk legelőször és moziztunk meg egésznap sétálgattunk.

2021. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!