Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez mit szóltok?😕

Figyelt kérdés

Szóval pár hete megismertem egy fiút, aki 1 évvel idősebb nálam. Nekem most van a gimis felvételi, szóval mostanában elég kevés időm van. Annyit kell tudni, hogy soha nem találkoztunk, de nagyon nagyon jóba lettünk. O szeretne találkozni velem, mindig keresi az alkalmat, amivel nincs baj, hiszen én is. Viszont..és most jön a szomorú viszont...: Vannak haverjai, akik vele egyidősek, és 180 centisek. Én meg ott gáznak érezném magam a 150 centimmel XD (tényleg annyi vagyok). Illetve én tényleg csak friend zoneba raknam. Értitek.. kedves, minden, de nem tudom elképzelni magunkat ahogy a tengerparton a naplementében elfutunk...🤣


Igazából a bajom annyi, hogy nem tudom, hkgy élőben tudnánk e olyan jól beszélgetni mint messengeren. De tényleg nagyon egyhullámhosszon vagyunk😅 ugyanazok kb az érdekeltségi köreink (cipő, ruhák, rajz).


Szerintetek?



2021. márc. 1. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem mi köze van a barátainak hozzád, csak nem hordja mindig magával őket. Ezt leszámítva azt csinálsz amit akarsz:D
2021. márc. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De,mindig velük van. Én meg nem velük akarok találkozni, érted.
2021. márc. 1. 16:25
 3/12 anonim válasza:
90%
Mondd el neki, hogy nem szeretnél a barátaival találkozni. Ha ennyit sem érsz neki, hogy csak ő legyen ott és te, akkor hagyd.
2021. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

#2 Akkor mondd meg neki, hogy te kettesben akarsz vele lenni (legalábbis most elsőre), és jobban örülnél, ha a haverjai nélkül találkozhatnátok, hiszen te vele vagy jóban, és nem a haverjaival.


Egyébként annyi mindent összehordtál itt, hogy nem tudom, mivel kapcsolatban kéne véleményt nyílvánítanom?


Nem akarsz többet tőle, igen és? Nincs ezzel semmi baj.


Furának tartod, hogy te 150 cm vagy az ő haverjai meg 180 magasak. Ebből csak az látszik, hogy nagyon kis buta gondolkozásod van még.


Nem tudod, hogy élőben is olyan jól fog-e menni a kommunikáció, mint írásban. Hát ezt egész addig nem tudod meg, amíg nem találkoztok.

2021. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, csak igazából tőlem jöhetnek a barátai, szóval engem nem zavarnanak, csak félek az idegenektől U know. Az, hogy én 150 vagyok, mellékes. Itt arra akartam utalni, hkgy rohadt sokan bántottak már emiatt, és nem akarom hogy ők is bántsanak. Én is barátnőmmel mennék, ha mennék, de neki még végképp nem akarom, hogy vadidegenekkel találkozzon. En legalább ismerem az egyiket. Csak nem tudom, hogyha ők ott vannak 3-4-en, én meg egyedül a barátnőmmel, akkor az úgy kuka. Nem is tudok vele beszélni, értitek
2021. márc. 1. 17:02
 6/12 A kérdező kommentje:
Es az, hogy butus gondolkodásom van, tény,viszont ez az első ilyen problémám. És épp ezért kérek tanácsokat ☺️
2021. márc. 1. 17:06
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én 150 cm vagyok, a párom meg 183 - és semmi gond sincs
2021. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es, ez nagyon cuki🥺🥺 sok boldogságot!!
2021. márc. 1. 18:46
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg beszólnának a magasságodra az őket minősíti. Én 9.-es vagyok, volt osztálytársam nálad is alacsonyabb. Hülyülni lehet vele, én rengetegszer kapom meg hogy kicsi vagyok, azt mondjuk nem tudom melyikre is értik. Lehet mind2-re. Én se vagyok óriás, 160 cm körüli.


Ha te vinni akarod a barátnőd, akkor szerintem ő is viheti pár barátját. 1-2-t, 3-4 azért sok.


Nem tudom te milyen típus vagy ebben de nekem élőben mindig van valami megjegyzésem, ha történt valami azt mondom el, vicces sztorit stb.

2021. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Barátai ne jöjjenek, ez amúgyis csak kettőtökről szól. Egyébként poor dude tuti többet akar, úgyhogy éreztesd vele, ha úgy nem megy, egyenesen mondd meg, hogy sajnos forever friendzone van. 🙈
2021. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!