Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy adjam a szüleim és a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a szüleim és a barátnőim tudatára, hogy nem akarok kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelenek felfogni, hogy nem akarok még senkit. Folyamatosan kínos helyzetbe hoznak, megkérdezik, hogy leszbi vagyok-e stb.

Igazság szerint azért nem akarom még, mert tanulok és nincs pénzem. Ha pedig kapcsolatba lennék, akkor igenis szükségem lenne sok pénzre, mert ajándékokkal akarnám meglepni a páromat meg úgy eleve, ha elmennénk valahova enni, azért is fizetni kellene. Mielőtt azt mondanátok, hogy ez hülyeség, nem erről szól egy kapcsolat, leszögezném, hogy én nem tudnám elviselni, ha a srác fizetne mindent, és a szüleimnek kellene ajándékot vennie helyettem (nem vagyunk szegények, de akkor sem akarom). Szóval csak akkor lesz kapcsolatom, ha majd pénzt keresek. 20L


2021. márc. 9. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont így, ahogy itt leírtad.
2021. márc. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DeMoR ***** válasza:
82%

Nos ha kellő komolysággal közlöd, akkor fel kell fogják, ha persze képesek felnőtt módjára viselkedni. Ahogy az előző írta pont így ^^


Amúgy nem azért, de lesznek gondjaid a jövőben, ha ennyire dominálni akarsz egy kapcsolatban szerintem. Vagy csak egy nagyon alázatos párod lesz. :D

2021. márc. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem dominálni akarok, hanem csak nem akarom, hogy úgy érezze a srác,hogy csak kihasználom.
2021. márc. 10. 00:28
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

"Nem szeretnék kapcsolatot. Ha változik szólok. Amennyiben tovább piszkáltok a témával nem fogok veletek egy napig szóba állni. Ha megint felhozzátok akkor kettő napig és így tovább."

Ovis módszer, de ha valaki ennyire értetlen akkor csak ez válik be

2021. márc. 10. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Akkor keress olyan csávót, akinek nincs pénze 😀 Van egy csomó ilyen tag. Pl gazdagréten a Spár előtt is szokott álldogálni egy figura, állandóan pénzt kér 😀
2021. márc. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
A 4-essel egyet értek.
2021. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!