Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha legközelebb egy buliban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha legközelebb egy buliban egy roma lány rám akar jönni, akkor éljek a lehetőséggel?

Figyelt kérdés

Nos még a nyáron voltam bulizni haverokkal. És ebből az egyik alkalommal beakart találni egy roma lány. Random megyek befelé a tömegbe, akkor éppen egyedül. És egy nálam vélhetően 2-3 évvel idősebb roma csaj. Úgy nézz mint az állat (Én is őt!) rám mosolyog, én is vissza. Majd int, hogy menjek oda. De ekkor inkább megtorpanttam és elmentem :(! Ritkán látok ilyen szép vagy ennél is szebb cigány lányt. Ez még úgyis szép volt, hogy pedig látszott rajta a származás. És igazából ha ott lett még vele egy pár lány oda mentem volna. Azonban ehelyett 1 roma pali volt ott vele aki sokkal magasabb, erősebb volt mint én. + Valszeg nem egyedűl jött volna. Hanem igaz 4 hegyomlasztó haverommal mentem abba a buliba. De szerintem nem lettünk volna elegek ellenük :D! Ha belénk állnak. A lényeg, hogy sok minden át futott az agyamba. Gondoltam arra, hogy talán együtt van a csaj meg a csávó. Vagy arra is gondoltam, hogy mi van ha az egy qrva és vannak vele stricik. De néha elgondolkodom azon, hogy talán benne találhattam volna meg életem szerelmét is. Mivel nekem nincs bajom azokkal a romákkal akik tudnak normálisan viselkedni. Van is roma barátom, sőt általánosba roma barátnőm is volt :D! Viszont sajnos teljesen nem tudom elnyomni magamban azt, hogy ne tartsak tőlük. Kivéve azokat akikkel jóba vagyok. És szüleim igaz engedték volna nyilván a dolgot. De nem örültek volna ők sem. Mert ezt meg is mondták nekem általánosban, hogyha tini leszek akkor ha lehet ne cigány lánnyal járjak. Pedig az is lehet, hogy valóban azért akart kikezdeni velem a csaj. Mert ő egy normális roma. És normális pasit is keres magának. Az sincs kizárva, hogy jobban is jártam volna vele. Mint pl a legtöbb Magyarral. Akiknek meg a nagy része olyan, hogy legtöbbjük csak arra megy, hogy felkapott legyen a pali, pénze, kocsija legyen, stb. Na meg náluk amúgy sem igen lenne sok esélyem szerintem. Ez a lány ha normális akkor lehet nem erre gondolt volna. Hanem arra, hogy roma állampolgárként minél jobb példát mutasson, a magyaroknak!

16/F



2021. ápr. 18. 22:02
1 2
 11/19 anonim válasza:
96%
Ha ilyen gondolatok vannak a fejedben inkább ne...
2021. ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%

A másik az, hogy a cigánylányok korán házasodnak (kb.14 évesen), szóval simán lehet, hogy már férje is van. Ezt szerintem ne csináld!

10-es voltam

2021. ápr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%
12: Ez inkább csak sztereotípia. A szomszédban cigány család lakik, a legidősebb lány 24, és esze ágában sincs férjhez menni, a másodikat, aki meg 15, egyáltalán nem is érdeklik még a fiúk.
2021. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
93%
Gyerektartást majd fizetheted
2021. ápr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
36%

Nem szoktam senkinek írni visszont valamiért úgy érzem most kell,nem értem miért van ennyi rasszista kommentelő..mi az hogyha magyar nem jöhetnek össze?

Figyelj ha tetszik neked akkor menj oda máskor hozzá és kezd el megismerni egy lány nem fog oda menni hozzád visszont hogyha intett feléd az már jó jel lehet ,nem tudom ez miért nem fordult meg a fejedben de lehet hogy az a srác a bátya volt ,de persze azt se kell kizárni hogy a palija ,És?nehogy már félj oda menni ha beléd kötnek elmész onann,lehet egy ilyen lánnyal sokkal boldogabb leszel mint pl egy magyar lánnyal ,mostanában szinte lehetetlen normális lánnyokal találni van egy nagyon szűk réteg de annak pedig a felének már pasija van.

Végszó ként legyél férfi mert lehet utol ér a szerelem .

2021. ápr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%

Belőlem nem a rasszizmus beszél, hanem a tapasztalat: Ne kezdj cigánnyal.


Egyébként megnyugtatom a széplelkeket, akik minden bokorban nácikat / rasszistákat vízionálnak: A cigányokban sokkal erősebben él a fajgyűlölet, csak erről nem beszélünk, hisz tudjuk, "csak a fehérek lehetnek rasszisták". :)


Szóval kérdező, szerintem ne hazárdírozz ezzel.

2021. ápr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Benyovszky Oszkár válasza:
77%
Jó vagy #17.
2021. ápr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
6%
Legszívesebben fejbelőném magam a kommenteket olvasva. Nagyon idióta sztereotípiákat vetítenek le a cigányokra, amik legtöbb esetben pletykák és nyilván a kömmentelők 99%a is csak hallotta de nyílván tényként kezelik. Szerintem elég hamar le lehet szűrni ha egy cigány ember normálisan akar valamit vagy éppen a blaha aluljáróban szét ekizve le akar szúrni egy buszjegyért. Szörnyen undorító az általánosítas!!
2021. ápr. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
91%
19: az a szomorú valóság hogy a legtöbb válaszoló sajnos tapasztalatból mondja ezeket. De ezek a sztereotípiák sem alakultak volna ki ha senki nem tapasztalt volna ilyesmit a cigányokkal kapcsolatban. Én úgy gondolom hogy pont te vagy az akinek semmilyen tapasztalata nincs ez ügyben mert ha lenne tudhatnád hogy a cigány milyen sunyi alattomos nép. És ami a legdurvább hogy sokan nem is gondolják de a cigányok sokkal nagyobb rasszisták mint a magyarok. Én nem szeretem őket ez tény de nem ordítom a buszon hogy mocskos cigányok, ellentétben velük.
2021. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!