Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan korombeli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan korombeli lány akinek nem a nádszál fiúk jönnek be, hanem a kicsit macisabbak?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha egy ilyen lánnyal tudnék beszélgetni, mert nem hiszem el, hogy a 16-18 éves korosztályban nekünk nincs esélyünk. Pedig szerintem kedves, segítőkész fiú vagyok, tisztelem a lányokat, több barátom mondta, hogy vicces is vagyok. Esetleg ennél több kell ahhoz hogy felfigyeljenek rám, vagy teljesen sötétben tapogatózok?

2021. ápr. 29. 10:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%

Haver, van esélyed, de nem sok. Eddig senkim sem volt, pedig tudom mennyit érek. Neked is rá kell erőszakolnod magad a fogyásra, én is igyekszem, mert ez így nem maradhat. Lehet harsány amit írtam, és elnézést ha megbántottalak, de tapasztalatból beszélek.

20/F

2021. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
A saját súlycsoportjában ismerkedjen mindenki, te is, kérdező. Ne a sportos, egészséges nőkre pályázz, mert azoknak értelemszerűen a sportos, egészséges férfi kell.
2021. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
33%
ember akkor edzél és fogyj le ne legyél már vesztes
2021. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
45%

Egyetértek a 2-essel!


Kérdező!


Simán találhatsz magadnak husis barátnőt, ne legyenek nagy igényeid és akkor nem fogsz csalódni!

2021. ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj, hogy a macis pasiknak mindig vékony nő az ideálja. Úgy nehezebb lesz..
2021. ápr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%

Jól írja az 5-ös! A macis pasiknak mindig csak a vékony csajok tetszenek!

Én például mivel dagi vagyok, egyáltalán nem jövök be a dagi pasiknak, csak a dögös vékonyaknak! Szívás! :))))

2021. ápr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem jön be a túlsúly (a "nádszálfiúk" sem), de ha tesz érte az illető, hogy egészséges legyen, az nagy akaraterőre vall, szimpatikus. Ha viszont csak hagyja magát szétfolyni, mondván, hogy úgyis lesz valaki, akinek pont ez tetszik, akkor saját magában tesz kárt fizikailag és mentálisan is. Nem tudom, itt most mit értünk pontosan macis alkaton, mindenesetre nekem a túlsúly nem tetszik, az alkatból adódó vastagcsontúság + sportosság kombó ellenben nagyonis :).
2021. ápr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
64%
A kérdés, mit értesz "nádszál" meg "macisabb" alatt, ez utóbbit a legtöbben ugyanis a legalább 10 kiló pluszra értik, ami egyértelmüen a kövér kategória.
2021. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes, de én is mindig inkább a vékony pasiknak kellettem, miközben a mackós volt az ideálom, de azoknak meg a vékony lány kellett. Én sem értem, hogy miért nem felel meg hasonló a hasonlónak. Ellentétek vonzzák egymást?!
2021. ápr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#2 Én egy szóval sem mondtam, hogy topmodell lányok után nézelődök. Sőt, nem tudom milyen okból kifolyólag, talán csak magam keresem bennük, de nekem épp ellenkezőleg, a molett, telt lányok vagy tökmindegy minek nevezzük, na ők jönnek be.

#7 Én nem hagyom magam "szétfolyni", annyira közel sem drasztikus a helyzet. Viszont nagyon durván lefogyni se akarok, max 5-10 kilót, mert vékonyan nem tudnám elképzelni magam.

#6 Nem tudom melyik korosztályt képviseled, de ha velem egykorú vagy, akkor lehet hogy én kivételnek számítok, vagy nem tudom. Vagy csak simán defektes vagyok, az is lehet

2021. ápr. 29. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!