Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan korombeli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan korombeli lány akinek nem a nádszál fiúk jönnek be, hanem a kicsit macisabbak?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha egy ilyen lánnyal tudnék beszélgetni, mert nem hiszem el, hogy a 16-18 éves korosztályban nekünk nincs esélyünk. Pedig szerintem kedves, segítőkész fiú vagyok, tisztelem a lányokat, több barátom mondta, hogy vicces is vagyok. Esetleg ennél több kell ahhoz hogy felfigyeljenek rám, vagy teljesen sötétben tapogatózok?

2021. ápr. 29. 10:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
62%

Tehát megszületett a vágy a változtatás iránt, ennek nagyon örülök, drukkolok neked!

(7-es voltam.)

2021. ápr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez egyén függő kinek mi.

Nekem pl mindegy milyen ha az összkép perfekt.

A párom enyhén izmos-husis és imádom, de komolyan. Minden porcikáját. De én pl duci vagyok,

Mikor mentem az utcán láttam olyat is hogy full duci lány, egy nagyon vékony sráccal volt együtt.

Sok féle verzió van.

Nem hiszem hogy azért nincs barátnőd mert dundi vagy.

2021. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
58%
Bocs, de ha szerinted 10 kiló leadását tudod csak elképzelni ahhoz, hogy NE legyél vékony, akkor az nem a macis, hanem az elhízott kategória!
2021. ápr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
29%
Kedves kérdező neked milyen elvárásaid vannak egy lány iránt külsőleg? Ha csak a szép arcú ,jó testű lányok jönnek be akkor elég érdekes ,hogy téged el kell fogadniuk macisként ,de neked csak fullos csajok kellenek.Amúgy meg lehetsz bármilyen jó arc, ha nem vagy vonzó az adott lány számára akkor nem fog belédszeretni.
2021. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Sorry, nejem nagyon nem jön be a "macis' test, de még a nagydarab sem. Nekem kb csak a vékony, vagy sportot (kicsit izmos, nem kigyúrt) jönnek ben
2021. ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
14# ez elég hülye felfogás ne is haragudj.
2021. ápr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
#14 Kérlek olvasd el a 10. választ
2021. ápr. 29. 17:03
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Rolinak hívnak, kedves kérdező? 🤔🧐
2021. ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100% van tapasztalat mert elég kövér vagyok de az a baj foglalt mert velem jár de viccet félre téve és bár lehet furán hangzik de keress rocker csajokat ő náluk valamiért nagyobb százalékban van olyan aki a nagydarab pasikat bírja gondolom mert az énekesek se kicsik általában xD
2021. ápr. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs.


Tavaly január óta 25 kg-ot fogytam, de úgy látszik, hogy ez még mindig nem elég. Bár, a testsúlyomon kívül az előnytelen arcszerkezetem és a fiatal férfiak átlagmagasságához képest relatíve alacsony testmagasságom (175 cm) sem feltétlen segít.


175cm/80kg/21F

2021. máj. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!