Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan korombeli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan korombeli lány akinek nem a nádszál fiúk jönnek be, hanem a kicsit macisabbak?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha egy ilyen lánnyal tudnék beszélgetni, mert nem hiszem el, hogy a 16-18 éves korosztályban nekünk nincs esélyünk. Pedig szerintem kedves, segítőkész fiú vagyok, tisztelem a lányokat, több barátom mondta, hogy vicces is vagyok. Esetleg ennél több kell ahhoz hogy felfigyeljenek rám, vagy teljesen sötétben tapogatózok?

2021. ápr. 29. 10:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

#20


Nekem egyébként egy egészséges mértékig kifejezetten tudnak tetszeni a telt nők is, de testalkattól függetlenül, kicsit olyan, mintha a lányok értékrendje, párválasztási szempontjai el lennének csúszva.


Kérlek ne bombázzatok az "incel" jelzővel, mert nem vagyok az. Nők között nevelkedtem, pontosan ismerem az ő nehézségeiket is.

2021. máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
81%
Szia,egy 14 éves lány vagyok.. tudom túl fiatal stb stb.. Viszont a kérdésedre válaszolva: Nekem egyáltalán nem számít, főleg hogy én se vagyok tökéletes. Nem nagyon érdekel más testsúlya, és szerintem egy macis testalkatú srác ugyan úgy vonzó lehet, mint bárki más.
2021. máj. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

175 cm-hez vagyok 80-81 kg, és így nem kellek senkinek. Ha ennél arányaiban jobban el vagy hízva, akkor a pártalálásra az esélyed 0% és 1% között van.


21F

2021. máj. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Bár 16 évesen én is inkább a vékonyabbakat kedveltem, de a nádszál is túlzás,az sem szép. Szerintem van olyan lány köztük is, akinek ez jön be.

Azzal nem értek egyet, aki szerint a sportos nők csak sportosra buknak, én vékony vagyok és izmos, (163cm 51 kg) a férjem viszont testesebb (170cm 80kg). 16 évesen volt egy osztálytársam,aki szintén húsosabb volt és irtóra bejött a teste.

De függ ám attól, mit takar a "macis" alkat nálad kérdező! Ha van egy kis pocak, mell, férfias szőrzet (nem ősember!) és hozzá formás a test, simán szexi egy macis pasi. De ha úgy nézel ki - bocsi - mint egy krumpliszsák, lóg a cici, X-lábak, és semmi forma, póló nélkül meg a tükörsima, hófehér csüngő has.. az sajnos fogyókúráért kiált. Utóbbi sem jelenti, hogy ne tetszenél senkinek, nagyon fontos a stílus is, a belső értékek, illetve ízlések és pofonok. De azért egészségügyileg sem éri meg túl kereknek lenni.

22/L

2021. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!