Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdeklem a lányokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem a lányokat?

Figyelt kérdés

Már 14 éves korom óta ezzel szenvedek.

Általánosban nem voltam az a népszerű gyerek,mintahogy középiskolában sem.Nem érdeklem a lányokat,vagy levegőnek vagy kutyának néznek.


Unom már,hogy mindenkinek összejön valakivel kivéve nekem. Ajánlották nekem az ilyen IBFF kereső csoportokat,mert,hogy nekik is meg más barátomnak onnan lett barátnője,de viszont onnan semmi nem lett nekem pedig már 1 éve benne vagyok minden csoportban és semmi.


Hol érdemes pl a jelenlegi helyzetben ismerkedni? (Az iskolát ne mondjátok mert onnan nem akarok,meg nem is tudnek,mert nem erdeklem oket es nem kedvelnek)Inkább haggyam az egészet egy ideig? Ha igen hogy? Mert már kezdek beleőrülni ebbe az egészbe,edzek is,más dolgokat is kipróbálok,barátaimmal is vagyok meg minden,de akármi mi van,akármit csinálok mindig ezen forog az agyam és ez már az iskola teljesítményemre is hatással van,pláne itthon kínoznak a gondolatok.


Az ilyen megnyugtató szövegekkel ne gyertek,hogy "Egyszer megtalalod az igazit" "Ne add fel" "Legyel onmagad" "Ebben a korban vagy",mert már azzal tele a padlás nekem.


17/f



2021. máj. 3. 01:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%

Legyél helyes fiú, csinálj jó hajfazont magadnak, ha esetleg kicsit van rajtad súlyfelesleg abból adjál le, járj edző terembe, kondizz és azzal lesz izmos vállad is.

Az izmos vállakat és a kockás hasizmokat kb. ugyanúgy szeretik a nők, mint például, ahogy a férfiak igencsak a lábakat. :D

2021. máj. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Meg vagy magaddal elégedve? Külsőleg, belsőleg?

Tudod milyen értékeid vannak? Magabiztos vagy?


Ha jól érzed magad a bőrödbe és meg vagy magaddal elégedve akkor tényleg csak nem jött még a te időd. Vagyis gondolom körülötted mindenkinek volt vagy van valakije és ez is frusztrál meg ettől is csak erőltetted. Nincs nagy elvárásod a lányokkal szemben?

2021. máj. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

#2 ez miért lenne neki nagy elvárás a lányokkal szemben?

Teljesen jogos és megérthető kérdést tett fel.

2021. máj. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Kettes


Nincsen,max lakjon közel,hogy tudjon találkozni.

2021. máj. 3. 02:45
 5/21 anonim ***** válasza:

Szia.

Ezt most muszály megkérdeznem.Külső ok miatt lehet?Súlyfelesleg, alacsonyság, extrém vékonyság vagy tudom is én...?Ápolt vagy ugye?Arcodra szokták mondani, hogy helyes?

2021. máj. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyugii, akkor fog megjonni, amikor nem is számítasz rá!😉 (Csak legyen nálad betét)

Amúgy hova valósi vagy?

L

2021. máj. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
Roli??
2021. máj. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Otos


Igen,az arcomra szoktak mondani meg tenyleg sok lanynak bejovok/bejotem annak ellenere megis ilyen helyzetben vagyok

2021. máj. 3. 08:25
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
"(Az iskolát ne mondjátok mert onnan nem akarok,meg nem is tudnek,mert nem erdeklem oket es nem kedvelnek)" Na, látod itt a baj.
2021. máj. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Az más dolog/dolgok miatt,hosszú történet.
2021. máj. 3. 08:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!