Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki érzi még úgy rajtam kivül,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érzi még úgy rajtam kivül, hogy minden emberhez képest őt pofozza az élet a legjobban és a legcsúnyábban?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 22:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz?
2021. máj. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki, főleg tini korban. Ez ilyen, szar érzés. Főleg ha még egy kis hangulatingadozás is társul mellé.


Ezzel nem azt mondom, hogy a fiatalkori lévő problémák csak nyafogások stb, azok is fontosak és jelentősek. Csak tini korban még az a nagy pofon, hogy visszautasított valaki, felnőttkorban meg a hitel, amit nem tudsz befizetni. Igen, a második rosszabb, de egy tininek ugyanakkora problémát jelent a visszautasítás vagy a sz*r tanár.

2021. máj. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Olyan értelemben, hogy nálad jóval rondább, igénytelenebb fiúkhoz is könnyen viszonyulnak a lányok, de hozzád valahogy egy lány sem viszonyul.

Ilyenre gondoltam.

2021. máj. 6. 22:46
 4/16 A kérdező kommentje:
#2 igen ez így van, mindenkinek a saját problémája a legnagyobb.
2021. máj. 6. 22:48
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne siránkozz! Jó dolog a szerelem ,de nem a legfontosabb . Valakinek nincs mit ennie,nincs hol laknia. Olyan is van akinek meghalt az anyja / apja vagy bárkije . Próbálj meg pozitívabban hozzáállni a dologhoz ,fogadd el magad akkor lehet könnyebben találsz barátnőt.
2021. máj. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok így már értem , szóval hasonló cipőben járok mint te, elején szar volt, de az 500. után már nem érdekelt, sokat próbálkoztam, edzetem, tanultam, de nem jön össze. Mindenkinek van problémája, és van olyan akinek rosszabb a sorsa, szóval nem érzem, hogy engem pofozna legjobban az élet.
2021. máj. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen, igaza van mindenkinek, valóban igaz, hogy másnak van még ennél is rosszabb ez tény, de amikor látom, hogy más valakik, akik nálam vagy legalább 6x rondábbak és azokkal szóba állnak a lányok és engem kerülnek, na azt furcsáltam én mindig is.
2021. máj. 6. 23:15
 8/16 anonim ***** válasza:
2021. máj. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#7 persze tudom milyen szar, velem is ugyan ez van, rengeteg nő elutasított (szerintem rekorder is vagyok e téren az országban) de nem szabad ezzel foglalkozni mert csak tőnkre tesz.
2021. máj. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

Ez a baj velünk, ahelyett hogy kezdenénk magunkkal, azt figyeljük, hogy más mennyire mázlista.

Nem tudod miről beszéltek, lehet hogy épp sajnálatát fejezték ki, amiért elveszítette egy családtagját. Vaagy annyira jó arc, hogy senkit nem érdekel rajtad kívül, hogy hogy néz ki és csak azzal nyugtatod magad, hogy pedig te jobban nézel ki nála. Magaddal foglalkozz!! Miben fejlődhetnél, ha már így van kihez hasonlítgatni magad, akkor pedig azt nézd, hogy miben lehet jobb nálad a másik fiú, mit tanulhatsz tőle. Ne azt hogy neki mennyivel könnyebb, mert senkinek sem megy semmi csettintésre.

2021. máj. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!