Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kiégtem? (Túl rövid a kérdés😪)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiégtem? (Túl rövid a kérdés😪)

Figyelt kérdés

Az utóbbi fél évben nagyon sok lánnyal beszélgettem interneten. Igazából semmi komolyabb nem lett, mert nekem sokszor nem tetszettek eléggé, ők meg persze kitalálták, hogy össze akarnak velem jönni, szóval az elutasítást követően nem sokkal meg is szakadtak a beszélgetések. Illetve, volt olyan, hogy távolság miatt nem lett több.

A lényeg: régen tudtam, hogy milyen barátnőt szeretnék, viszont mostanra már ott vagyok, hogy sok lány tetszik-tetszik, de nem érzem azt, hogy fuu ő kell nekem. Pedig tényleg szép is, meg normális is, csak nem tudom... valami hiányzik... Belőlem?


(Bocsi a hosszú mondatokért😂😂)



2021. máj. 8. 12:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jajj, még annyi, hogy mintha kicsit bele is fáradtam volna ebbe az egészbe 😅 lehetséges ez?
2021. máj. 8. 12:06
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis égtél ki XD

Csak még nem találtál normális vagyis pontosabban: megfelelő partnert számodra. Ez nem a te hibád. Hány éves vagy?

2021. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

20 vagyok. Volt már barátnőm, egyébként azóta sokat változtam (szerintem jó irányba).

A kiégést kicsit arra értettem, hogy már néha olyan, mintha leszívna ez az egész 😅

2021. máj. 8. 12:25
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 éves lány vagyok és én is így érzek, nekem még nem volt barátom, valahogy még senki nem fogott meg igazán. Vagy várunk még valami tökéletes nekünk teremtett emberre, vagy összejövünk valakivel, aki szimpi és meglátjuk mi lesz.

Szerintem sem égtél ki, csak annyira nem érdekel egyik lány sem, ezért fárasztó lehet a rájuk szánt idő. Olyan mint valami házimunka, amit muszáj csinálni, nem olyan mint amikor végre leülhetsz a kedvenc játékod elé, és játszhatsz.

Ennyiből ezt tudtam írni, aztán majd te eldöntöd úgy is, hogy mi a helyzet. :D

2021. máj. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A kiégés az teljesen más...az az amikor már sok lánnyal voltál együtt,rossz tapasztalataid voltak,és lelkileg megnyomorodtál :D...
2021. máj. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Inkább túlgörcsölöd. 20 évesen nem kell görcsösen kapcsolatra koncentrálni, lehet csak pl. dugni és jól érezni magad is lányokkal. Aztán ha jól működik, majd megkomolyodik. Ott rontja el sok zöldfülű, hogy rögtön feleséget keres, pedig csak élnie kéne végre.
2021. máj. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Gondolj azokra, akik kapcsolatfüggők és olyan emberekkel jönnek össze, akik 1-2 hónap múlva szakítanak. És így van egy évben 5-6 kapcsolatuk akár.

Ilyenkor tudsz kiégni, ahogy felettem írták.

Sokkal tiszteletreméltóbb szerintem, ha tisztába vagy az értékeiddel.

Mert így tudni fogod, ki az, akit keresel.

Lelkileg érett emberek viselkednek így.

Csak idő kérdése és jönni fog!:)

2021. máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb is hogy így alakult.

Éveken át volt egy stabil elképzelésem arról hogy milyen fiút szeretnék magam mellé. Aztán rendre olyanokkal jöttem össze, akik teljesen mások voltak. Ekkor jöttem rá, hogy az emberbe kell beleszeretni és nem a hajába, szemébe stb.

Szóval szerintem ismerkedj, barátkozz, de nem kell ezt túl komolyan venni. Hidd el, eljön majd az az aztaa érzés.

2021. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez volt. A beszélgetés elkezdése, illetve az első reakciók nagyon izgalmasak voltak, de idővel rájöttem, hogy egyik lány sem tetszik nagyon, nem éreztem egy idő után vonzalmat. Szerintem a túlnyújtott beszélgetés a hiba. Ha már az elején tudtok talizni, akkor a kezdeti fellángolás nagyon be tud robbanni.
2021. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Húzós volt az elmúlt hetem (egyetem), és valószínűleg kicsit emiatt "depiztem" be 😅😅 ma sokat voltam a szabad levegőn, kertben és egyből pozitívabban látom a dolgokat 😌

2021. máj. 8. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!