Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kiégtem? (Túl rövid a kérdés😪)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiégtem? (Túl rövid a kérdés😪)

Figyelt kérdés

Az utóbbi fél évben nagyon sok lánnyal beszélgettem interneten. Igazából semmi komolyabb nem lett, mert nekem sokszor nem tetszettek eléggé, ők meg persze kitalálták, hogy össze akarnak velem jönni, szóval az elutasítást követően nem sokkal meg is szakadtak a beszélgetések. Illetve, volt olyan, hogy távolság miatt nem lett több.

A lényeg: régen tudtam, hogy milyen barátnőt szeretnék, viszont mostanra már ott vagyok, hogy sok lány tetszik-tetszik, de nem érzem azt, hogy fuu ő kell nekem. Pedig tényleg szép is, meg normális is, csak nem tudom... valami hiányzik... Belőlem?


(Bocsi a hosszú mondatokért😂😂)



2021. máj. 8. 12:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
15%
Csak azert nyitottam meg a kérdést mert azt hittem kiegtel valamin:(((
2021. máj. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sztem ha nem talalkoztal ezekkel a lanyokkal akkor lehet az a baj. Online nem biztos hogy tul sokaig erdekes marad a dolog de ha eloben is taliztok akkor lehet megjon az erzes hogy o kell neked. Szvl sztem ha tenyleg szimpi valamelyik akkor hivd el batran talizni mert meg barmi lehet. Vagy ha eloben is lattad oket akkor meg lehet csak megsem passzol hozzad anyira de elobb utobb tuti talalsz valakit aki nagyon fog erdekelni teged is.
2021. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Először is ne keresd a tökéleteset, mert olyat elárulom, hogy nem fogsz találni. Ha még tetszik egy lány használd ki a lehetőséget és járj vele, de ne hagyd ott azért, mert egy másik lány jobban tetszik!
2021. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!